Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dextrocin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Dextrocin Kremi Nedir?

Dextrocin krem, cilt üzerindeki bakterilerin gelişmesini önleyen antibiyotik  bir  ilaçtır. Dextrocin kremi yüz, burun, dudaklar, eller, bacaklar, sırt, omuz ve ayaklar gibi bölgelerde kullanabilirsiniz.

Dextrocin Kremi Ne İşe Yarar?

Dextrocin krem,

 • Hasar veya zedelenme sonucu oluşan küçük yırtıklar,
 • Dikiş atılmış yaralar,
 • Çatlaklar ya da aşınma gibi lezyonlar ile
 • Abse,
 • Çıban,
 • İltihaplı sivilce,
 • Kıl kökü iltihabı ve
 • Yara enfeksiyonun topikal tedavisinde kullanılmaktadır.

Dextrocin Krem İçeriği

Dextrocin kremin etken maddesi, Mupirosin’dir. Dextrocin kremin içinde yardımcı maddeler olarak likid parafin, stearil alkol, setil alkol, setostearil eter, ksantan gum, fenoksietanol, benzil alkol ve saf su vardır.

Dextrocin Krem Fiyatı

Dextrocin krem fiyatı, 19.33 TL’dir.

Dextrocin Krem Nasıl Kullanılır

Dextrocin krem, bir parça pamuk ya da gazlı bezle etkilenmiş bölgeye sürülür. Kremin sürüldüğü bölge steril bir bezle kapatılabilir. Hastalıklı bölgenin vermiş olduğu tepkiye bağlı olarak 10 güne kadar günde 2 ila 3  kez uygulanır.

Dextrocin Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Faydalı ve evimde sürekli bulundurduğum kremlerden biri. Çok ağır sorunlar dışında bir çok cilt sorunu için çok etkili. Kıl kökünde iltihap vardı ve çok rahatsız oluyordum bunun için kullandım ve de 1 günde hiçbir şey kalmadı.

Kullanıcı: Bende deneyenlerdenim ciltte kızarıklık ve kaşıntı gibi hiç yan etki yapmadı. Sivilcelerimi çok güzel şekilde geçirdi bebek gibi bir cildim var şimdi çok şükür. Sivilce için doktorum iki ilaçla beraber bana reçete etmişti onu da söyleyeyim.

Kullanıcı: Bazı enfeksiyonlarda biraz yetersiz kalsa da genel olarak sonuç veriyor. 10 günden uzun kullanmayın onu belirteyim.

Kullanıcı: Benim iyi bulduklarım arasında en önlerdedir. Cildinizde oluşan enfeksiyonlarda gönül rahatlığı ile kullanın. Ciltteki bakterileri hızlıca öldürerek etki sağlıyor.

Kullanıcı: Antibiyotik krem iltihaplar için kullandım çok başarılı hızlıca kurutuyor iltihabı. Doktorum çıban için verdi ve hızlıca çıbanım geçti. Arkadaşımda iltihaplı sivilceleri için kullanmıştı ve hızlıca geçmişti ben tavsiye ederim.

Kullanıcı: Yan etkisi olmayan ve güzel içerikli iltihap kremi. Ciltteki yara ve yanıklar için birebir. Ayrıca hemen de sonuç vermesi çok önemli bir avantaj.

1 yorum
 1. Gokozz diyor

  Hicbir ise yaramadi ve aksine daha cok iltihapli sivilce cikardi. Rezil bir krem

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.