Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dermoskin Retinil Yüz Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Dermoskin Be Bright Retinil Yüz Serumu, tüm cilt tipleri için leke ve cilt tonunu açmak ve kırışıklıkları önlemeye karşı cilde bakım yapan kadifemsi yapıda bir serumdur.

Dermoskin Retinil Yüz Serumu İşe Yarar mı?

Retinil serumun güçlü yaşlanma karşıtı etkisi olup kolajen sentezini artırarak kırışıklık oluşumunu baskılar, ayrıca cilt tonunun açılmasına yardımcı olur.

Dermoskin Retinil Yüz Serumunun İçeriği

  • %1 Vitamin A (Retinil Palmitate): Yaşın ve güneşin etkisiyle oluşan kırışıklık ve lekelerin azalması için bakım yapar. Ayrıca en az hassasiyet yapan A Vitamini türevidir. Retinil Palmitat enzimatik olarak ester bağının ayrılmasıyla deride Retinole dönüşür ve daha sonra oksidatif süreçler yoluyla Retinoik Asit’e dönüşür. Retinoik Asit, eksfolyan değildir, cilt hücreleri ile reseptörler sayesinde iletişime geçer. İletişime geçtiği cilt hücrelerinin fonksiyonlarını sağlıklı ve normal olarak (hasarlı ve yaşlı olarak değil) yürütmeleri yönünde komutlar verir. En etkili anti-aging etken maddesidir.
  • %5 Vitamin E (Tocopheryl Acetate): Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cildi yatıştırıcı etkisi vardır.

Dermoskin Be Bright Retinil Yüz Serumu içeriğindeki diğer bileşenler ise,

cyclopentasiloxane,dimethicone,vinly dimethicone crosspolymer,caprylic,capric,triglyceride,tocopheryl acetate,vitamin e,retinyl palmitate,vitamin a,bgt

Dermoskin Retinil Yüz Serumu Fiyatı

Dermoskin Be Bright Retinil Yüz Serumu fiyatı 149.50 TL’dir.

Dermoskin Retinil Yüz Serumu Nasıl Kullanılır

Cildinizi temizledikten sonra Be Bright Retinil Yüz Serumundan 3-4 damla ince bir tabaka halinde tüm yüzünüze, özellikle kırışıklık derinliğinin çok olduğu yerlere gözünüze temas etmeyecek şekilde sürünüz. Eğer cilt daha önce Retinil Palmitat içeren serumlara alışık değilse ürün günaşırı, yani haftada 3 defa ve sadece geceleri uygulanmalıdır. Herhangi bir hassasiyet oluştuğunda Be Bright Peptit Kompleks Kremi’nin besleyici ve nemlendirici etkisiyle karışım halinde kullanmak daha etkili olacaktır. Ürün tek başına veya birlikte sadece gece uygulanır. Gündüz kullanılmaz.

Dermoskin Retinil Yüz Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: 3 haftadır düzenli kullanıyorum. Olumlu sonuç aldığım için 2. sini sipariş ettim. Lekelerim az da olsa açılmaya başladı. En önemlisi de cildim parladı, kırışıklarım açılmaya gözeneklerim küçülmeye başladı. Temiz içerikli ve uygun fiyatlı olması da en harika yönü.
Kullanıcı: Bu ürünü annem için aldım kırışırlar üzerinde etkili olduğu için. Annemde kullandığından beri çok seviyor ve cildinden daha memnun
Kullanıcı: Gliserinli kremler gibi bir formu var. yüzde kaygan bir his bırakıyor. kullanmaya başlayalı henüz bir hafta oldu. olumsuz bir etkisi olmadı. olumlu etkilerini kullandıkça ve farkettikçe yazarım.
Kullanıcı: Çok beğendim,karma cildime çok iyi geldi,kolay emiliyor,birkaç kullanımdan sonra etkisini hissetmeye başladım
Kullanıcı: 3 gün oldu kullanmaya başlayalı, yumuşacık yapısı var. Formu silikon makyaj bazlarına benziyor. Cildimi kurutup hafifçe soymaya başladı. Uzun vadede gözlemlemek gerek.
Kullanıcı: çok iyiiii 🙂 hiç sivilce yağlanma vs asla olmuyor. renk ayarlanıyor ciltte saglıklı güzel bir ciltle uyanıyor insan. mis mis:)
Kullanıcı: Ürünü kullanamayan başlayalı çok olmadı ama cildimi alıştırarak kullandım herhangi bir olumsuzluk olmadı uzun süre kullanımda faydası olacağını düşünüyorum üründen şimdilik memnun kaldım
Kullanıcı: Yorumlar ve degerlendirmeler uzerine aldim. Tanidigim bi cildiye uzmani da bu urunden memnun. Eczasilarin da icerigi hakkinda yorumlari temiz oldugu yonunde. 33 ml fakat butun setiyle beraber alindiginda ve icerigini dusundugunde goze batmiyor
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.