Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Dermoskin AcGun onarıcı gece kremi, uygun konsantrasyondaki AHA ve BHA asit karışımlarının keratolitik etkisiyle cildi hassas bir şekilde soyarak siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Ayrıca kolajen sentezinin arttırarak, ince kırışıklıkların, yüzeysel sivilce izlerinin ve güneş lekelerinin giderilmesine, cildin ve vücudun diğer bölgelerinin beyazlanmasına yardımcı olur.

acgun krem, acgun kremi, acnegun gündüz kremi, acgun gece kremi kullananlar, acgun gece kremi nasıl kullanılır, dermoskin acnegun krem, acgun gece kremi kullanımı, acgun gece kremi içerik, acnegun night krem, acnegun gündüz kremi ne işe yarar, acgun gece kremi, acgun gece kremi kullananlar, acgun gece kremi ne işe yarar, acgun gece kremi süslü, acgun gece gündüz kremi, acgun gece kremi eczane fiyatı, acgun gece kremi ekşi, dermoskin acgun onarıcı gece kremi, dermoskin acgun onarıcı gündüz kremi, dermoskin acnegun onarıcı krem, dermoskin acnegun onarıcı gece kremi 30 ml,

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Ne İşe Yarar?

  • Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir.
  • Cildin kolajen sentezinin arttırır.
  • İnce kırışıklıkların, yüzeysel sivilce izlerinin ve güneş lekelerinin giderilmesini sağlar.
  • Cildin ve vücudun diğer bölgelerinin beyazlanmasına yardımcı olur.

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Fiyatı

Dermoskin AcGun onarıcı gece kremi fiyatı 59.50 TL’dir.

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi İçeriği

  • %1.5 Salisilik Asit (BHA) : (Lipofilik) Yağda çözünen ve gözenekleri tıkayan kalıntıları derinlemesine temizleyerek sivilce ve komedon oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  • %6 Multifruit Asit (AHA):(Hidrofilik) Ciltte suda çözünen ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur.

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Nasıl Kullanılır?

Acgun Canlandırıcı Tonik ile silinmiş ve temizlenmiş yüzünüze ince tabaka şeklinde sürünüz. Cildin önceden temizlenmiş olması kremin emilimini artırır.

Dermoskin AcGun Onarıcı Gece Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: burnumun üzerinde ki siyah nokta sandığım ama aslında yağ flamenti olduğunu öğrendiğim küçük noktalar için aldığım ürün. yağ flamenti özellikle yüzümüzdeki yağ ve ter noktalarının dolmasıyla oluşan görüntüymüş. yani aslında doğal bir oluşummuş (bireczacıbloğu sayfasından öğrendiğim kadarıyla). bu ürün kullanıldığında görüntüsü bir miktar geçiyor fakat tamamen geçmiyor.

Kullanıcı Yorumu: bu kremi bir haftadır kullanıyorum. dermoeczanem.com dan 30-40lira arası bir fiyata aldım. sosyaleczacı tavsiyesi ile siyah noktalar için  aldım ve geceleri yatmadan temizlenmiş cildimde sadece burnumun üstüne sürüyorum. ürün ambalajı minik 30ml galiba ama benim gibi tek bir bölgeye kullanırsanız aşırı bereketli. her gece bir damla etmiyor kullandığım krem miktarı. bu kremi gün ışığında kullanmamanız gerekiyor leke yapmasın diye(adı üstünde tabi gece kremi). ben kullandığım ikinci günden beri siyah noktalarda azalma görüyorum. i̇lk gün bir açığa çıktılar o gün peeling yaptım o günden bu yana da oldukça azaldı hatta burnumda tertemiz siyah noktasız duran küçük 1cmlik bir alan bile var ki ergenliğimden beri temiz bir burun görmemiştim. kalıcı olarak siyah nokta sorunumu çözmez ama kullanıldığı sürece siyah noktaları temizler fiyat/performans olarak ben ürünü yeterli buldum. en azından denemek için bir şans verilip alınabilir.

Kullanıcı Yorumu: cildimde sivilce problemim yok, sadece burnum ve çevresinde aşırı siyah nokta problemim var ve internette bi’ süre araştırma yaparak dermoskin acnegun serisini buldum. şuan yüz yıkama jeli, toniği ve gece kremini kullanıyorum. henüz pek bir fark göremedim aksine burnum sanki biraz daha fazla yağlanıyor gibi geliyor.

toniğin kokusu felaket bu arada, sürdüğümde gözlerim yanıyor dezenfektan gibi.

Kullanıcı Yorumu: bu ürünle birinci ayımız bitti. sosyaleczacı’nın i̇nstagram postunda görüp almıştım kendisini. karma ciltliyim herhangi bir sivilce problemim yok fakat ergenlik döneminden beri yoğun siyah nokta sorunum var.

şöyle bir tuhaflık var ki, bu ürün benim yüzüme hiçbir şey yapmadı. ne kötü bir etkisini gördüm ne de iyi. sanki  her gece burnuma çeneme su sürmüşüm gibi. parol ilacıyla ilgili hep espriler vardır ya, dua etsem daha etkili diye. bu ürünün bende yarattığı his artık  tam olarak bu.

çok büyük ümitlerle alınmaması gereken bir ürün.

Kullanıcı Yorumu: düzenli kullandığım zaman siyah nokta görünümü hafifletmişti. bıraktığımda doğal olarak geri döndüler 🙁

lokal uyguladığım zaman dev gibi sivilcelerimi küçülttü. ancak benim tüm yüzüm sorunlu. tüm yüzüme uyguladığım zaman pütür azalması gibi olayları göremedim. lokal uygulanırsa fayda görülebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumu: gerçekten ciltten cilde farklılık gösteren krem. şöyle ki, kullandığım dönemde yeni sivilce sıkıntısı çok yaşamadım fakat var olan sivilce ve siyah noktalar için çok da işe yaramadı. belki yüz temizleme cihazı tarzı şeylerle desteklemediğim içindir ama mucizeler yaratmasını beklemeyin. ha denenebilir mi, denenebilir.

Kullanıcı Yorumu: düzenli kullanımda (1 hafta) cildi duru gösteren, sivilce lekelerini de bir nebze açan gece kremi. daha önce istediğim sonucu alınca bırakmıştım bir kaç ay sonra takrar başladım. beklediğim performansı gördüm ama yüzümün istediğim gibi olması için daha fazla asit içeren aynı markanın aha bha kremini sipariş ettim, bakalım göreceğiz. hep evdeyim ama sadece geceleri kullanıyorum. sabah da aynı markanın celeritt 25 faktör lekeler için kremi var onunla nemlendiriyorum.

Kullanıcı Yorumu: 8 ay kadar differin ve acnelyse kullandım. siyah nokta sorunum yok şu anda gözeneklerim açık, ancak ne kadar cilt bakımıma dikkat etsem de çenemde çıkan 3-5 ağrılı sivilceler tedavi bittikten 2 yıl sonra geri döndü. glikolitik asit kullandım önce ancak çok iyi bir sonuç alamadım. yağda çözünen bir asit olan salisilik asit kullanmam gerektiğini öğrenince araştırıp bu kremi buldum. %1.5 salisilik asit içerdiği yazıyordu aldığım sitede ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum. ben bu kremi 2 aydır her gece kullanıyorum. ilk başta minik minik sivilceler çıktı ancak her soyucu şey bunu yapıyor ilk zamanlar. sonra cildim toparlanmaya başladı. cildim daha duru ve pürüzsüz, o ağrılı sivilcelerden kurtuldum. tedavi gibi cildimde hassasiyet (sonbahar güneşinde güneş kremine rağmen yanma hissi oluyordu) yapmadı. siyah noktalara etkisini bilemiyorum ama hafif akne sorunu olan ya da akne tedavisi sonrası sorunlarım tekrarlamasın diyenlere kesinilkle öneririm, ben çok memnun kaldım. 33 tl ye almıştım. bu fiyata çok çok güzel bir ürün.

Kullanıcı Yorumu: burnumdaki siyah noktalar için almıştım ilk tüp bitene kadar memnundum siyah noktaları tamamen geçirmese de hafifletmişti ve sivilcelere karşı etkiliydi sanki sivilceleri leke bırakmadan iyileştiriyordu ancak ikinci tüpe geçtiğimde işe yaramıyor gibi hissettim belki cildim alıştı diye kullanmaya ara verdim eylül gibi tekrar denemeyi düşünüyorum

Kullanıcı Yorumu: Neredeyse iki aydır düzenli olarak kullandığım ama hiçbir işe yaramayan krem.internetten 40 tl gibi bir fiyata almıştım bir daha almam kimseye de önermem. Ek olarak kullanmayı bıraktıktan sonra cildim normale döndü etkisi olmamasını geçiriyorum olumsuz etkisi de olmuş kullandığım süreçte.

Kullanıcı Yorumu: ne sivilcelerime ne siyah noktalarıma faydası olmuş ürün. düzenli kullanımda bile büyük bir etkisi olmadı ki her gün kullanılabilecek bir ürün de değil. ben birkaç günde bir gece kullandım, sabah uyandığımda sivilcelerimi biraz söndürmüş oluyordu ancak siyah noktalarıma hiçbir etkisi olmadı. normalde herhangi bir ürünün kokusu kullanıp kullanmama konusunda kıstasım değildir, yani o ürün kötü de koksa işe yarıyorsa kullanmaya devam ederim ama bunun o kadar kötü bir kokusu var ki… benim bile tahammül sınırlarımı zorladı, koku hassasiyeti olanlara gerçekten önermiyorum. karma-yağlı ciltli biri olarak düzenli nemlendirici kullandığım için sabah uyandığımda cildim yağlı olmaz ancak bu ürünü kullandığım her gün suratım yağlı olarak uyandım. sanki emilememiş ve gözeneklerimi tıkıyormuş gibi hissettirdi. kapağı bozulduğu için ürün hava aldı ve tamamen sarıya dönüştü ben de ürünü atmak zorunda kaldım ancak atmasaydım bile kullanmaya devam etmezdim.

Kullanıcı Yorumu: yerleşmiş siyah noktalarım için sosyaleczacıdan görüp aldım. düzenli kullanmama rağmen hiçbir işe yaramadı. ilk zamanlar siyah noktalarımı daha çok belirginlestirdi ama etkisini böyle yavaşça gösterecek sandım. son kullanma tarihine dikkat etmeme rağmen zamanla krem çok çok sıvı bir hal aldı. başka kutuya koydum, ağzını da sıkıca kapatmama rağmen düzgün muhafaza edemedim sanırım. su gibi bir kıvam aldı. zaman tüpün yarısı boştu. doğru düzgün kullanmadan elimde kaldı. benim siyah noktalarım çok yerleşmiş olduğu için de işe yaramamış olabilir. bir daha alacağımı düşünmüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.