Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

DermaDerm bitkisel leke giderici cilt beyazlatıcı krem, sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve cildinizde leke oluşumunu engelleyen bitkisel içerikli leke giderici ve cilt beyazlatıcı bir kremdir.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem İşe Yarar mı?

Çevresel ve hormonal koşullardan dolayı deride pigmentasyon oluşur. Bu da cilt lekelerine neden olur Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları pigmentasyon ve leke oluşumunu hızlandırır. DermaDerm bitkisel leke giderici cilt beyazlatıcı krem formülasyonunda organik ve inorganik UVA ve UVB filitreleri bulundurur. Güneşin zararlı ışınlarının lekelere yol açmasını engeller. Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem formülasyonunda bulunan güneş koruma filtreleri ve pigmentasyon düzenleyici aktif Arbutin sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar. Dermaderm Gece ve Gündüz Leke Kremi beraber kullanıldığı taktirde etkisini ilk haftadan itibaren gösterir. Cidin duru ve lekekesiz gözükmesini sağlar.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Kremin İçeriği

DermaDerm bitkisel leke giderici cilt beyazlatıcı krem formülasyonunda bulunan güneş koruma filtreleri ve pigmentasyon düzenleyici aktif Arbutin sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar.

Arbutin cilt üzerindeki etkisi: Birçok cilt beyazlatıcı, aktif bileşen olarak bir tür toksik cıva içerir.  Bu tür beyazlatıcı ham maddeler sağlığa  zarar verebilir. Arbutin doğal bir ham maddedir cilt üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur. Arbutin , uzun süreli ve düzenli kullanım için tasarlanmış cilt beyazlatma tedavilerinde kullanılır. Arbutin çok zor ve uzun bir üretim süreci gerektirir bu nedenle çok pahalı bir maddedir. %1,2 ve 3 oranlarında kozmetik ürünlerde kullanıldığı taktirde, cilt lekelerine neden olan tirozinaz aktivitesini ve melanin içeriğini azalttığı klinik çalışmalarla ıspatlanmıştır.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Kremin Fiyatı

DermaDerm bitkisel leke giderici cilt beyazlatıcı krem fiyatı, 35 TL’dir.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

DermaDerm bitkisel leke giderici cilt beyazlatıcı kremi, leke olan bölgeye sabahları uygulanmalıdır. Yaz aylarında güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulanır ve her 6 saatte bir tekrarlanması gerekir.
Maksimum sonuç için Dermaderm Gece Leke Karşıtı Krem ile beraber kullanılması tavsiye edilir.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Başarılı bir krem. Birkaç haftadır kullaniyorum yuzumdeki ufak lekeler kayboldu. daha büyük boyutta olanlarin rengi de bayağı açıldı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kullanıcı: 1. kutu bitmek üzere sonuç gerçekten harika. İlk kullanımda mucize bekliyosanız almayın. Düzenli kullanımda yüzümdeki sivilce lekeleri inanılmaz azaldı.Artık beni rahatsız etmeyecek boyuta geldi. Bence alın ve deneyin.
Kullanıcı: Ürünü çok beğendim bu fiyata bu kadarını beklemiyordum. Yüzde beyaz döküntüler bırakmıyor ama cildi yağlandırmıyorda. Yüzde hiç belli bile olmuyor sürdükten sonra. Tavsiye ederim
Kullanıcı: Hayatımda bu fiyata kadar güzel bir krem görmedim diyebilirim o derece beğendim. Sorunlu bir cilt olarak yüzümü bebeksi yaptı üstelik cildi iyileştirdiğini ve lekelerimi giderdiğini fark edebiliyorum. Beyazlık konusunda ise şimdilik iyi duruyor ama geçici olabilir mi onu bilmiyorum. Bu fiyata pişman olmazsınız:)
Kullanıcı: fiyatına göre performansı gayet fazla yıllardır kullanırım çok sevdiğim bir krem güneş koruyuculuğu da güneş kremi diye satılan bazı kremlere göre daha başarılı fayda görmek için her gün düzenli kullanım gerek.
Kullanıcı: Fiyatına göre çok güzel bir ürün çok yağlı deil kuru bir cildiniz varsa öncesinden nemlendirici uygulamak gerekir.Yeni aldığım için lekelerim de azalma olup olmadığını kullandıkça görcem henüz bir değişiklik yok.
Kullanıcı: Gerçekten yorumlarda dedikleri kadar etkili. 2-3 günde farkı görebiliyorsunuz. Biraz fazla beyazlatıyor sadece ama fiyatına göre iyi bir ürün.
Kullanıcı: Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum yanında da madecassol ve bepantol kullanıyorum buna rağmen hiç bir faydasını görmedim sadece hafif nemlendirici özelliği var yorumlara aldanıp aldım ama asla tavsiye etmiyorum farklı araştırma ve tercihler yapın arkadaşlar..
Kullanıcı: Yorumların abartı olduğunu düşünerek almıştım ama gerçekten ilk kullanımda etki eden bir ürün. Lekeler hakkında henüz bir şey söyleyemem ama yüzde duru bi güzellik bıraktığı kesin.
Kullanıcı: fiyatına göre güzel bir ürün. Kullanmaya yeni başladım hiç bir yan etki görmedim ve kokusu muhteşem. Dokusu çok iyi tavsiye ederim. yeni kullanmaya başladığım için henüz beyazlatma etkisini görmedim ama cildim yumuşacık oluyor
Kullanıcı: Açıkçası bu fiyata çok iyi bir ürün. Lekeler açısından etkisini zamanla gösterir ama yapısı kokusu gayet güzel. Yağlandırmıyor ciltte emilimi de güzel. Sadece Spf50 koruyucu bir ürün almaya kalksanız zaten fiyatlar ortada. Başarılı buldum.
Kullanıcı: Kesinlikle gözü kapalı kullanabilirsiniz her ürün en iyi markalar bile dahil olmak üzere sivilce yapardı yağlandırırdı ama sabah sürüyorsunuz akşama kadar sıfır yağlanma ben gecesini sivilce karşıtı olanı hepsini almayı düşünüyorum hem kendime hem kardeşime aldım ayrıca anında kargo elinizde ertesi gün teşekkürler böyle satıcıların ellerine sağlık
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.