Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Deotak Krem Deodorant Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Deotak krem her cilde uygun kompleks yapısı sayesinde, hafta boyunca aktif koruma sağlayan mükemmel bir krem deodoranttır.

Yeni d-panthenol katkılı formülü ciltte oluşabilecek tahriş riskini minimuma indirir.

Deotak Krem Deodorant İşe Yarar mı?

  • Kontrollü terleme sağlar,
  • Doğal terlemeye mani olmaz,
  • Kokuya sebep olan bakterileri yok eder,
  • 7 güne kadar süren koruma sağlayabilir,
  • Pro-vitamin formülü ile cildi nemlendirir ve onarımını destekler,
  • Hem erkek hem kadınların kullanımına uygundur,
  • Alkol içermez,
  • Uzun ömürlü ve ekonomiktir,
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Deotak Krem Deodorantı İçeriği

Deotak krem içeriğinde, Hidrokarbon karışımı, çinko oksit, alüminyum hidroksiklorür, lanolin, silika, triklosan, d pantenol, esanslar bulunmaktadır.

Deotak Krem Deodorantı Fiyatı

Deotak krem fiyatı, 24.90 TL’dir.

Deotak Krem Deodorant Kırmızı

Normal ciltler için krem deodorant Deotak Classic, her cilde uygun kompleks yapısı sayesinde, hafta boyunca aktif koruma sağlayan mükemmel bir krem deodoranttır. Yeni d-panthenol katkılı formülü ciltte oluşabilecek tahriş riskini minimuma indirir.

Deotak Krem Deodorant Yeşil

Deotak plus tea tree oil krem deodorant, güçlendirilmiş antibakteriyel etki Tea Tree Oil, anti-bakteriyel özelliği nedeniyle birçok cilt bakım ürününde kullanılan tamamen doğal bir yağdır. Deotak Plus bileşimindeki Tea Tree Oil sayesinde ter kokularına karşı ekstra koruma sağlar. Yeni d-panthenol katkılı formülü ciltte oluşabilecek tahrişi minimuma indirir.

Deotak Krem Deodorant Mavi

Hassas ciltler için krem deodorant Deotak Soft, hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Yeni allantoin ve d-panthenol katkılı formülüyle ciltte oluşabilecek tahriş riskini minimuma indirir. Antioksidan özelliğiyle cilde hasar veren serbest radikallere karşı savaşır.

Deotak Krem Deodorant Mint Yeşili

Ferahlatıcı krem deodorant Deotak Fresh formülündeki mentol sayesinde cildinize ferahlık kazandırır. Ferahlatıcı etkisiyle tazelik hissi yaratır. Yeni d-panthenol katkılı formülü ciltte oluşabilecek tahrişi minimuma indirir.

Deotak Krem Deodorant Nasıl Kullanılır

Deotak kremi duş sonrası koltuk altı bölgenize uygulayabilirsiniz.

Deotak Krem Deodorant Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Bir gün koltuk altı deodorant araştırması sonucu bulduğum ürün, başta inandırıcı gelmedi, fazla abartılı buluyordum yorumları, çünkü hangi ürünü kullandıysam hareketli biten gün sonunda ter kokusunu alıyordum, ama bir gün sabah her zamanki gibi duş sonrası normal krem sürer gibi sürüp güne başladım, ve eve geldiğimde sonuç muazzam hiç bir koku yok parfüm kokum var sadece. Ve bu kadar ayrıntılı yorum yapmamın sebebi de inanması güç ama gerçek olan deotakın gücünden dolayı. Teşekkürler Deotak Deodorant.

Kullanıcı: Terletmiyor kuru bırakıyor diyemem ama, eğer öyle olsaydı bence yan etkisi diye düşünürdüm. Çünkü fiziksel olarak vücudun terlemesi doğal bir durum fakat yaz sıcağında terle beraber koku olması rahatsız edici. Bu kokuyu yok ediyor. Kırmızısınıda aldım. Yeşil deterjanımsı gibi jel gibi kokuyor ama rahatsız edici değil, ben beğendim. ikiside iş görür. Tavsiye ediyorum.

Kullanıcı: Deotak ter kokusunu önlüyor, 2 yıldır düzenli kullandığım bir ürün. İsteyen üzerine deodorant sıkarak da kullanabiliyor, ben öyle yapıyorum

Kullanıcı: 5 yıldır kullanmadığım bir ürün. Piyasadakilerle kiyaslanamaz bile bence. Kokuyu direkt kesiyor
Kullanıcı: İndirimdeyken almıştım boyutu küçük gibi görünüyor ama oldukça uzun süre gidiyor ve ter kokusunu önleme konusunda oldukça başarılı bir ürün tavsiye ediyorum

Kullanıcı: Ürünü bir yakınım sayesinde keşfettim. Duştan sonra sürün koltuk altınıza bı dahaki duşa kadar koku yok. Okula giden ve çalışanlar için olmazsa olmaz bir ürün.

Kullanıcı: birkaç gün koku sıfır ama 3. gün koku başlıyor bence zaten 3 günden fazla duş almadan durmayız pek. harika ürün hep alırım ama içeriğine çok bakmıyorum bilemiyorum yani

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.