Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Darphin CC Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Darphin cc krem, cildin kusursuz görünüme kavuşmasını sağlayar ve pürüzsüz, canlı bir cilt gelişimini destekler.

Darphin CC Krem İşe Yarar mı?

Darphin cc krem,

 • Cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıkların kapanmasını ve giderilmesini sağlar.
 • Cildi derinden nemlendiren ve besleyen içeriği ile etkili bakımı en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışır.
 • Kullanımı ile UV ışınlarına karşı etkili koruma sağlar.
 • ciltteki foto yaşlanma, lekelenme, kuruluk gibi hasarların giderilmesine destek olur.
 • Cildin gözeneklerini tıkamadan bakım gerçekleştirir.
 • Darphin CC Krem Akne ve sivilce oluşumunu engeller.
 • Doğal bir kapatıcıdır.
 • İnce tabaka şeklinde görünen ürün cildin ışıltı kazanmasına yardımcı olur.
 • Cildin doku ve tonunu dengelemeye çalışır.
 • Nemlendirici ve besleyici içerikli ürün ile besleyici bakım en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışır.
 • Çok yönlü bakım sunan ürün bakımlı ve sağlıklı cilt görünümünü destekler.

Darphin CC Kremi İçeriği

Darphin cc krem içeriğinde aşağıdaki bileşenler yer almaktadır.

Sodium hyaluronate, trehalose, peptide, laminaria saccharina, scutellaria, caffeine, reflective light pearls, beautifying pigments, natural minerals, rice extract.

Darphin CC Kremi Fiyatı

Darphin cc krem fiyatı, 239 TL’dir.

Darphin CC Krem Nasıl Kullanılır

Darphin cc krem, Temiz ve kuru cilt üzerine uygulanan ürün günlük bakıma uygundur. Ürün cilde yukarı doğru masaj hareketleri ile uygulanır.

Darphin CC Krem Kullananlar Yorumları

Darphin CC Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: yaklaşık son beş senedir en sık kullandığım cc krem. cildim karma, beyaz tenliyim. üstüne bir de aşırı hassasiyet ve kızarıklık problemim var. sağolsun kızarıklık problemi ara ara coşup ara ara azalsa da asla yok olmaz. o yüzden cilt tonumu eşitleyen, yanaklardaki kızarıklığı kapatan, ama porselen gibi de durmayan, doğal görünüm veren, ve en önemlisi aynı zamanda da güneşten koruyan bb cc kremler arar dururum. zaman zaman farklı ürünleri denedimse de, şimdiye kadar üst üste en çok kullandığım bu oldu. çantamda gezdirip, gün ortasında burnum parlama yapmış olursa üzerine pıt pıt bir miktar daha sürüyorum, hiç ekstra kat çıkmışsın gibi görüntü vermeden tazeleniyor. 35 spf güneş koruma faktörü var, ve kullandığım renk 01 light. tek dezavantajı 30 ml’lik ürüne deli para almaları 🙁 onu da internet siparişi ile indirim kovalayıp hallediyorum, ne yapayım. başka hiçbir fondötenle ya da bb/cc kremle almadığım “ay ne güzelleşmişsin, ne yaptın, cildin ışıl ışıl” iltifatlarını bir tek bununla aldım 🙂

Kullanıcı: cildim karmadan yağlıya dönük ve normalde hiç ten ürünü kullanmam günlük makyajımda(alllık vs hariç). ama heves ettim bir tane olmalı çekmecemde diye geçen sene light rengini aldım ve aşk yaşıyorum. ben pembe alt tonluyum ve sürdüğüm şeyin gerçekten hiç belli olmasını istemem ve yüzümde de ürünler durdukça kusar bu yüzdendir ki senelerce ne drugstore ne de high end fondöten kendime uygun bulamadığımdan almamıştım. bunu almadan önce jane iradale bb krem almıştım. onu da çok seviyorum ama izmir gibi nemli bir yerde yaşıyorsanız cilt bence kusuyor bir süre sonra yada hiç oturmuyor cilde. baya bir zaman kullandım onu bitirmek için malum pahalı ürünler. ürünün kokusu da çok hoş. ne zaman kocaeli yada çanakkaleye gitsem bayılıyordum jane.e ama neme gelmiyor dediğim gibi. ama ciltte de efsane duruyor o ayrı. sonra darphin cc kremin tester.ı geldi elime dedim deniyim. evde öylesine sürüp sürüp dolaşıyordum ama kendimi hep ayna karşısında buluyordum. gözenekleri direk blurlaştırmıyor ama bence küçültüyor. cilde sabitlenmesi güzel, pudraya falan ihtiyacım kalmıyor, kapatıcılığı çok fazla değil ama arttırılabilir, oksitlenme yaşamıyorum ve bence en önemlisi sürdüğüm renkte kalıyor. kokusu,dokusu çok güzel ve jane.e kıyasla yağsız ve kuru ama sürerken kuruluktan yana sıkıntı yaşamıyorum. açıkçası madem bir bb bir cc kremim var dedim bir de high end fondötenim olsun diye birsürü marka birsürü tester denedikten sonra diorskin forever aldım ama o fondötene o parayı verdiğim için şuan içim yanıyor. fondöten de gerçekten efsane ve yine bir fondöten alcak olsam onu alırım ama ben doğallık ve hafiflik istiyorum o yüzden aldığımdan beri darphini daha bile çok kullandım. kısacası bence alın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.