Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Coresatin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Coresatin Kremi Nedir

Coresatin kremin 5 farklı rengi bulunmakta olup her birinin özelliği farklılıklar göstermektedir.

Bu yazımızda coresatin kremin tüm renklerinin ne işe yaradığını ve içeriklerini bulabilirsiniz.

Coresatin Sarı Kremi İşe Yarar mı?

Coresatin sarı krem, seboreik dermatit ve rozasea (gül) rahatsızlığı tedavisinde kullanılır. Bu rahatsızlıklar cilt yapısı ile yakından alakalıdır. Pek çok kişide meydana gelebilir ve tedavisi oldukça kolaydır. Yoğun stres, zayıflayan bağışıklık sistemi, hijyen koşullarına uyum sağlamayan ortam ve benzer nedenler hastalığın meydana gelmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda öncelikle bir hekime danışılması gerekmektedir. Gerekli kontroller sonrasında tedaviye destek amacıyla Coresatin sarı krem düzenli olarak kullanılabilir. Cildin yenilenmesini sağlayan bu krem aynı zamanda cilt için gerekli hijyeni sağlar. Kortizon içermez ve bu sayede bir tehdit oluşturmaz. Krem içerisindeki vitamin ve mineraller cildi beslediği gibi egzamalı bölgelerin iyileşmesine de yardımcı olur. Aloe Vera ve nane yağı cilt rahatlamasını sağlar. Deri yenilenmesinde yetersiz kalan vücut işlevlerinin tamamlayıcısı olur.

Coresatin Mor Kremi Ne İşe Yarar

Coresatin mor krem, diyabetik ayaklar için yardımcı bir kremdir. Coresatin mor krem, cildin zedelenen tabakasını onararak, koruyucu nitelikli bir kremdir. Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi faydası kanıtlanmış maddeler kullanılarak formüle edilmiştir. Coresatin etki gösteren özgün bileşeni sayesinde, koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olur. Kremin özel formülü, ciltte görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybını en aza indirerek cilde destek olur. Cilt artık tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara geçit vermez.

Coresatin Yeşil Kremi Ne İşe Yarar

Coresatin Steroid İçermeyen Kortizonsuz Yeşil Krem, Coresatin ciltler için özel olarak geliştirilmiş cildi koruyucu bir kremdir. Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi cildin onarılma sürecine faydası kanıtlanmış maddeler kullanılarak formüle edilmiştir. Coresatin özgün bileşeni sayesinde, koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olur. Kremin özel formülü, ciltte görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybını en aza indirerek cildin iyileşme sürecine destek olur. Cilt artık tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara geçit vermez.

Coresatin Pembe Kremi Ne İşe Yarar

Coresatin pembe krem, Savunmasız, bariyer bütünlüğü gelişmemiş ya da bozulmuş ciltler için uygundur. Cilde yüksek koruma ve optimal bakım sağlayan üründür.

Coresatin Mavi Kremi Ne İşe Yarar

Coresatin mavi krem, Yapılan araştırmalarda, egzema, sedef, pityriasis rosea gibi cilt rahatsızlıklarında, derinin yoğun bir şekilde bakteri ve mantarlarla kolonize olduğu gözlemlenmiştir. Coresatin cildin zedelenen koruyucu tabakasını doğal koruyucu nitelikli bir kremdir. Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi faydası kanıtlanmış maddeler kullanılarak formüle edilmiştir. Özel formülasyonu cildin nem bariyerini koruyarak, mikroorganizmaların ve alerjenlerin cilde nüfuz etmesini ve tahriş oluşturmalarını önlemeye yardımcı olur.

Coresatin Kremi İçeriği

Coresatin kremler genel olarak allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi bileşenler içermektedir.

Coresatin Kremi Fiyatı

Coresatin krem fiyatları, rengine göre 45 TL ile 65 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Kremi Nasıl Kullanılır

Coresatin kremleri, yemiz cildinize ince bir tabaka halinde ürünü uygulayın. Prospektüsünü okuyarak ürünü kullanmanız tavsiye edilir.

Coresatin Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: sedef hastalığına (psioraziform dermatit benimki) iyi gelen ilaç, krem, losyon vb. (mavi olanı). kullanıyorum, kızarıklıkları, pullanmayı büyük ölçüde azalttı, tamamen geçmese de faydalı. ilacı geliştirenlere teşekkür ediyorum. sedef hastalığı olanlara tavsiye edebilirsiniz. ben kullanıcı olarak memnun olduğum için yazdım.

Kullanıcı: sarı renk olanı egzama tedavisinde de kullanılıyor. steroid içermiyor.
Kullanıcı: çok ileri derecede olmayan cilt reaksiyonlarına birebir krem. mucizevi de diyebiliriz.
Kullanıcı: ağız çevresi ve yanaklarda oluşan pullanma ve kızarıklıkları, kullanımının 3. gününde yok etmesiyle gönlümde taht kurdu resmen.
Kullanıcı: sedef, egzama, mantar gibi rahatsızları iyileştirebilen krem. herhangi bir kortizon içermediğinden günlük kullanabilirsiniz. genellikle sabah 1 akşam 1 kere sürülmesi yeterli gelebiliyor. sürülen bölgeyi yağlandırıp parlak bir görünüşe sebebiyet verebilir ama zarar vermez aksine cildi korur ve sağlamlaştırır. sadece rahatsızlıklar için değil cilt tabakasını koruma maksadı ile kullanabilecek ürünleri de vardır. hatta bebekler için de ürünleri mevcut. kısacası kortizonlu kremlere çok çok iyi alternatiftir.
Kullanıcı: 2 günde kıpkırmızı ve pul pul olan alın ve burun kenarlarımı pür-i pak eyledi. bebek gibi cildim varmış meğersem 🙂 düzenli olarak kullanmaya devam etmek lazım bence. kortizonsuz olması da cabası.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.