Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Nedir?

Collagen forte hydrolyzed jel, Sivilce ve aknelerin temizliğinde mükemmele yakın bir çözüm sunan Collagen forte hydrolyzed jel sayesinde ölü deri inanılmaz bir hızda yenilenirken orta ve alt deri tabakasında ki kolajen emilimi 8 kata kadar çıkar.

Collagen forte hydrolyzed jel bu sayede cilt lekeleri ve benzeri renk değişikliklerinin de önüne geçerek cilt tonunu eşitler.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Ne İşe Yarar?

Collagen forte hydrolyzed jel faydaları,

Cilt İçin,

 • Ölü deriyi yok eder
 • Akne ve sivilceleri yok eder
 • Renk farklılıklarını azaltır
 • 8 Kat daha fazla kolajen
 • Orta deri tabakasını besler
 • Kırışıklıkların yok olmasını sağlar
 • Cilt parlaklığını maksimize eder

Vücuda Olan Etkisi,

 • Selülit görünümünü yok eder
 • Doğum sonrası çatlakları azaltır
 • Kilo sonrası çatlakları yok eder
 • Vücudun cilt tonunu eşitler

Selülit İçin,

 • Selülit ve çatlaklardaki renk farklılıklarını da hızlıca yenileyen jel sayesinde düzenli kullanımda ayna karşısında büyük farklar oluşur.
 • Selülit problemlerindeki portakal görünümü azaldığı gibi bir daha çıkmaması için cilt tabakalarını yeniler.
 • Doğumdan sonra oluşan veya kilo nedeni ile oluşan çatlak problemleri için de mükemmel bir destektir.
 • Düzenli kullanımda çatlaklarda gözle görülür azalma meydana gelir.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel İçeriği Nedir?

Collagen forte hydrolyzed jel içeriğinde, Deiyonize su, carbomer, cetrimonium chloride, monopropilen glikol, hydrogenated castor oil, fenolsietanol etilheksilgliserin, collagen, esans bulunmaktadır.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Fiyatı Nedir?

Collagen forte hydrolyzed jel fiyatı, 79 TL’dir.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Nasıl Kullanılır

Collagen forte hydrolyzed jeli,

 • Temiz ciltte gerektiği miktarda uygulayınız.
 • Uygulamadan sonra bol su ile durulayınız.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ürünü 2-3 gündür düzenli kullanıyorum gerçekten ölü deriyi atıyor ve cilt yumuşacık k ve pürüzsüz oluyor umarım lekeler içinde etkisini görürüm lekeler içinde etki görürsem tekrar bir değerlendirme yapacağım

Kullanıcı Yorumu: Ürünü bir haftadır düzenli kullanıyorum cildimde bı değişim göremedim… Bir ele uygulayip diğer elle karsilastirma yaptığımdada fark yoktu … Cilde sürüldüğünde oluşan beyaz şeyler piling etkisi yapsın diye sanırım ben onları ölü deriler sanmıştım ama masaya suruncede aynı şeyler çıkıyor… Tek pompa yüze yetiyor yapışkanlık hissi yok kullanımı kolay…. İleleryen zamanlarda etkisini hissedersem bildiririm… Bildirmemissem hissetmemisimdir demektir…

Kullanıcı Yorumu: ürünü kullanır kullanmaz yüzümdeki yumuşamayı ve nemi hissettim. cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir allerji durumu olmadı. tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü bugün aldım hemen hologramindan sorgulattim başta ürün orijinal değildir diye bir uyarı çıktı. Bilgilerimi kontrol edip tekrar deneyip hepsiburada.com ile iletişime geçip hatamı düzeltince orijinal olduğunu öğrenmiş oldum. 5 dk boyunca masaj yaparak uygulayıp yıkadım ve gerçekten cildim farklı göründü matlasmisti son zamanlarda şu an ışıl ışıl. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü çok tereddüt ederek almıştım ama bir kaç kez kullandıktan sonra etkili olduğunu gördüm, cildime canlılık ve aydınlık verdi sanki, düzenli kullanımda daha etkili olabilir, kararsız olanlara tavsiye edebilirim

Kullanıcı Yorumu: Ürünü kullandıktan sonra değerlendirmemi yazmak istedim çok güzel ölü deriyi nazik bir şekilde temizliyor sonrasında kullanmış olduğunuz nemlendiricinizi kullanırsanız harika oluyor.

Kullanıcı Yorumu: Yorum yapmak için bir kaç gün kullanıp deneyimlemek istedim. Ciltteki ölü deriyi atma konusunda gerçekten başarılı bir ürün olmuş. Yıkama sonrası ciltte bıraktığı his çok güzel. tertemiz ve pürüzsüz hissettiriyor.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü kullanmaya başladım.Kullanımında yazdığı gibi 5 dk masaj yaparak uygulayıp yıkıyorum. Cildimi çok güzel nemlendirdi. Kısa bir süre içinde söyleyebileceğim bu kadar. Alerjik bir cildim var. Bir sorun olmadı. Teşekkürler.

Kullanıcı Yorumu: Kısa zamanda bu kadar büyük etki beklemiyordum. kesinlikle yüzümde, cilt tonumda düzgünleşme var, iyi geldiğini düşünüyorum cildime. umarım uzun vadede de devam eder

Kullanıcı Yorumu: Muhteşem bir ürün ilk kullanımda etkisini fark ediyorsunuz. Siyah nokta, leke, sivilce, akne sorunu olanlara tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.