Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel

0

Dünyanın en popüler futbol yıldızlarından biri olan Cristiano Ronaldo, sadece yeteneğiyle değil dış görünümüyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Oynadığı maçlarda üst düzey performans sergileyen yıldız futbolcu, başarısını yeteneği kadar öz güvenine de borçlu. Öz güvenini koruması içinse sporseverlere gün boyu ferahlık sunan Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan hep yanında.

Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-1 - Saç Bakım Güzellik
Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-2 - Saç Bakım Güzellik

Sportmen Ruha Sahip Erkeklerin Saç Bakımı İçin İdeal Seçenek

 

Cristiano Ronaldo, ününü kariyeri boyunca gösterdiği benzersiz performansa borçlu. Tabii, böyle üstün bir performansı uzun yıllar boyunca kesintisiz sürdürmek hiç de kolay değil. CR7, günde 4 saatini disiplinli biçimde antrenman yaparak geçiriyor. Siz de sporla aktif olarak uğraşıyorsanız ve sık sık antrenman yapıyorsanız bilirsiniz. Yoğun antrenman dönemlerinde saç diplerindeki yağ birikimi dramatik seviyelere çıkabiliyor. Bunun sonucunda kir tutma ile başlayan ve saç dökülmesi ile sonuçlanan türlü sorunlar baş gösterebiliyor.

 

Gücünü 3ZeroTech teknolojisinden alan Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan, tam da bu noktada devreye girerek sporu gündelik yaşamlarının vazgeçilmez parçalarından birine dönüştüren erkeklere ihtiyaç duydukları çözümü sunuyor. Formülünde yer alan bileşenler sayesinde Clear Men Cool Sport Mentol Etkili, kepek, yağlanma ve kaşıntı gibi saç derisi problemlerini önlemeye yardımcı oluyor.*

Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-3 - Saç Bakım Güzellik
Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-4 - Saç Bakım Güzellik

Cristiano Ronaldo’dan İlhamla Geliştirilen Hızlı ve Etkili Formül

 

Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan, saç tellerine ve derisine yönelik etkilerini ilk kullanımdan itibaren hissettiriyor. Yani hız konusunda da şu an yeşil sahalarda fırtına gibi esen Ronaldo’nun performansını aratmıyor. Tabii hızlıca oluşan etkinin devamlılığı için bir noktaya dikkat etmelisiniz: Her güne taze bir başlangıç için düzenli kullanım!

 

Mentol etkisiyle ferahlatan Clear Men Cool Sport’u kullanırken saç tellerine ve derisine masaj yapararak nazik hareketler ile köpürterek uygulamanız önemli. 

 

Özünde Bir Rekortmenin Hedef Odaklı Oyun Anlayışı Yer Alıyor

 

Cristiano Ronaldo, kariyeri boyunca çeşitli rekorlara imza atmış bir isim. Peki, futbol tarihine damga vuran futbolcu bu başarısını neye borçlu? Tabii ki hedef odaklı oyun anlayışına…

 

Cristiano Ronaldo’nun kişisel bakım partneri Clear imzalı Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan da Ronaldo’nun bu yönünden ilham alıyor. Şampuanın yeni sıvı jel formülünü oluşturan her bir bileşen hedefe yönelik etki gösteriyor. Saçın ihtiyaç duyduğu bakımı ekstra bir ürüne gerek kalmadan etkili bir biçimde sağlıyor.

Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-5 - Saç Bakım Güzellik
Clear Men Mentol Etkili: Cristiano Ronaldo Gibi Güçlü ve Sportmen Erkeklere Özel-6 - Saç Bakım Güzellik

3ZeroTech Teknolojisi ile Saçlarınızdaki Ferahlığı Gün Boyunca Hissedin!

 

Saç derisindeki kepeğe çözüm sunan Cool Sport Mentol Etkili Şampuan aracılığıyla kepek yağ ve kaşıntı gibi sorunlara “Elveda!” diyebilirsiniz. Zira şampuan, Clear uzmanları tarafından geliştirilen 3ZeroTech teknolojisi sayesinde tüm bu sorunlara karşı etki gösteriyor. Şampuanın formülünün adeta omurgasını oluşturan bu teknoloji, saçları kirden, yağdan ve tozdan arındırıyor. Böylece düzenli kullanımla günün her anı bulunduğunuz ortamda havalı saçları ile en çok dikkat çeken kişi siz olabilirsiniz.

 

Üstelik Clear Men Cool Sport, yalnızca estetik açıdan mükemmel sonuçlar elde edilmesini mümkün kılmıyor. Formülünde yer alan mentol aracılığıyla günün her saati hissedilebilen ferahlık etkisi de sağlıyor. Gün boyunca mentol kaynaklı ferahlık etkisiyle kullanıcılara benzesiz bir rahatlık hissi sunuyor. 

 

Bitkisel İçerikler İle Yağlı Saçlardaki Nem Sorununa Kalıcı Çözüm

 

Yağlı saçlar, bünyelerinde barındırdıkları nemi gün içerisinde kaybetmeye meyilli olabiliyor. Bu yapılarından dolayı da ne kadar özen gösterilirse gösterilsin saç derisinden başlayarak rahatsız edici bir kuruluğa maruz kalabiliyor. Kuruluk nedeniyle meydana gelen kaşıntı, özellikle elle müdahale edildiğinde saç derisinde hasara neden olabiliyor. Kepek oluşumu ise görsel açıdan istenmeyen görüntülerin oluşmasının altında yatan en önemli sebep. 

 

Besleyici ve ferhalatıcı özelliğe sahip Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan, bu etkisini; B3 Vitamini, amino grup asit ve taurine sayesinde kazanıyor. Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Şampuan, düzenli uygulama sonucunda saç derisi derinlemesine besleniyor. Böylece kepek oluşumu da önlemeye yardımcı oluyor.

 

Saçlarınızdaki yağa, kepek oluşumuna ve kaşıntıya karşı etkili biçimde bir çözüm arayışındaysanız siz de ilhamını Cristiano Ronaldo’dan alan Clear Men Cool Sport Mentol Etkili Erkek Şampuanı’nı kullanmaya başlayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.