Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Çizim Yapmanın Keyfini Çıkarın! En İyi 8 Keçeli Kalem Seti

0
Kabul edelim, renklerin büyülü ve özel bir dünyası var! Çocukluk yıllarında ilk kez tanıştığımız resim ve çizim serüveni kaliteli malzemelerle daha keyifli bir hal alıyor! Üstelik resim çizmenin ya da boyama yapmanın terapi niteliğinde bir etkisi olduğunu söylemeliyiz. O zaman herkes hazırsa en iyi keçeli kalem dosyasını açıyoruz! Renklerin eğlenceli dünyasıyla tanışacağınız en iyi keçeli kalem setlerini sizin için bir araya getirdik. Keçeli kalem fiyatları model ve markaya göre değişim gösteriyor. Bu listede bütçenize en uygun ürünü bulabilirsiniz. En iyi keçeli kalem seti hangisi? Piyasadaki en iyi keçeli kalem markaları ve keçeli kalem fiyatları için okumaya devam edebilirsiniz👇

1. Pritt 24’lü keçeli kalem

en iyi keçeli kalem

En iyi keçeli kalem listemizin ilk sırasında çizim malzemeleri kulvarında başarılı bir marka ile başlıyoruz. Pritt hemen hepimizin çocukluğundan aşina olduğu bir boya markası. Marka canlı renkler ve eğlenceli bir dünya arayanlar için uygun fiyatıyla resim çantanızda yerini almaya hazır. Üstelik Pritt keçeli kalemlerin parlak renkleriyle çocukların yaratıcı gücünü ortaya çıkardığını söylemek isteriz. 24 farklı renk seçeneği ile çocukların hayal dünyalarını renklendiren Pritt, hiçbir zararlı kimyasal içermez.

Bu pratik ve eğlenceli boya kalemlerini evde, okulda ve resim faaliyetlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kullanımdan sonra ürünü sadece suyla silerek temizleyebileceğinizi hatırlatalım. Ürün su bazlı formülü sayesinde çocuk sağlığına zararsızdır. Kalemler özel kapak tasarımı sayesinde hemen kurumaz. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Faber-Castell keçeli kalem

en iyi keçeli kalem

Piyasaki en iyi keçeli kalem markaları listemize Faber Castell ile devam ediyoruz. Türkiye’de üretilen ve yine çocukluğumuzun popüler boya markalarından biri olan Faber Castell, 3 yaş ve üzeri çocuklar için güvenli kullanım sunar. Ürün 20 farklı renk seçeceğine sahiptir. Kağıt, karton ve tahta yüzeyler için uygundur. Su bazlı mürekkep, yıkanabilir kullanıma sahiptir. Dayanıklı ve parlak renkleri ile Faber Castell rengarenk resimlerinize eşlik etmek için mutlaka resim çantanızda yerini almalı. Üstelik kapak tasarımı sayesinde kolayca kurumaz ve pratik kullanım sunar. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Edding ince uçlu keçeli kalem

en iyi keçeli kalem

Listemize Edding keçeli kalemler ile devam ediyoruz. Ürün, 30 farklı renk seçeneğine sahiptir. Edding 55 fineliner ve edding 1340 fırça uçlu kalemler ile uyumludur ve birbirlerini tamamlarlar. Ürünün kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Üstün kaliteli ürün, Almanya’da üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Yaratıcı yazı, boyama, çizim ve tasarım için tercih edilebilir. Bullet journal, mandala boyama, taslak çizim, not alma pratikleri için de uygundur.

Kapak, kaybolma riskini önlemek için gövdenin ucuna takılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Kullanımı son derece kolay ve rahat olan ürün CE standartlarına uygundur. Çok çeşitli parlak renklerde su bazlı mürekkep içeren bu ürün farklı uçlar ve uç kalınlıklarındadır. Kaliteli malzemeden üretilen keçeli kalem setini detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Carioca Jumbo yıkanabilir keçeli boya kalemi

en iyi keçeli kalem

En iyi keçeli kalem listemize Carioca ile devam ediyoruz. 6 mm uca sahip olan jumbo keçeli kalemler, sekizgen formları sayesinde küçük çocukların kolaylıkla tutup boyama yapabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Ürünün içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaz. Ürün sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca arındırılır. Üstelik kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Ürünün kapaklarının üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunur.

Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmayacaktır. Keçeli kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Ürünün plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Rengarenk kalemlere sahip bu seti detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Staedtler çift uçlu keçeli kalem

en iyi keçeli kalem

En iyi keçeli kalem seti hangisi sorusunun cevabı niteliğinde bir ürünle devam ediyoruz. Almanya’nın en eski endüstriyel şirketlerinden biri olan Staedtler boya kategorisinde de oldukça başarılı ürünlere sahip. Marka çevreye uyumlu olmanın ötesinde, uzun ömürlü ve yüksek kullanıcı yararını benimseyen ürünleri ile dikkat çekiyor.

Çift uçlu parlak canlı renkleri ile Staedtler, kolay kullanıma sahip. Basınca dayanıklı özel tasarım kesik uç ve yuvarlak sert yazı uçlu ( fineliner & broadliner ) kalemler keyifli çizimler için idealdir. Yazım, çizim ve illüstrasyon için de uygun olan markanın uç kalınlıkları ise 3.0 mm ve 0.5 – 0.8 mm şeklindedir. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Jopwkuin ince uçlu keçeli kalem

Şimdi listemizde biraz yüksek fiyatlı fakat zengin renk seçenekleri ve kaliteli malzeme seçimiyle dikkat çeken Jopwkuin yer alıyor. 24 farklı renge sahip olan ürün daha ince ve esnek uç sunar. Hassas çizimlerinizde kontrol sağlayan ürün pastel tonları ile her çalışmaya uygundur. Böylece ince geçişleri ve gölgeleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Öte yandan kalemlerin ergonomik kullanıma sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

Marker kalemler ergonomik bir şekle sahip olup çizim serüveninizi kolaylaştırır. 0,4 mm ince bir uca sahip olan ürün; cetveller ve şablonlarla ince, detaylı çalışmalar, ince mürekkepli sanatçı çizimleri ve küçük karmaşık desenleri boyamak için idealdir. Üstelik harika bir hediye seçeneği olarak da dikkat çekiyor. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

7. STABILO Power keçeli kalem 24’lü

en iyi keçeli kalem

En iyi keçeli kalem listemizin sonlarına yaklaşırken STABILO ile devam ediyoruz. Almanya’da üretilen STABILO Power Keçeli Kalem 24 farklı renk seçeneği ile zengin bir renk skalası sunuyor. Kapağı açık unutulsa dahi kurumayan ürün şeffaf paket içerisinde gönderiliyor. Kaliteli malzemeden imal edilen set, yıkanabilir su bazlı mürekkebi ile kolayca temizlenir.

Özel havalandırmalı kapak tasarımı ile koruma sunan bu ürün, baskıya dayanıklı uç yapısı ile pratik kullanım sağlar. Uzun süre kullanım imkanı ile çocukları ve ebeveynleri mutlu eden ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Ohuhu keçeli kalem

En iyi keçeli kalem listemize Ohuhu Art kalemleriyle final yapıyoruz. Bu kalemlerle yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz! Ohuhu 60 renkli set; sanatçılar, illüstratörler, çizerler, iç mimarlar ve çocuklar için son derece rahat kullanım sunar. Bu markör kalemler çeşitli canlı renklerde tasarlanmıştır. Set içinde işaretlenmiş kapaklar renk seçiminizi kolaylaştırır. 60 harika renkten ilham alabileceğiniz bu yaratıcı kutu çalışma odanıza çok yakışacak!

Üstelik kutudaki her kalem, eserlerinize yeni bir boyut kazandırmak için uyumlu bir şekilde eşleşen birincil ve tamamlayıcı renklere sahip. Çizimler, kaligrafi ve daha fazlası için de uygun kullanım sunuyor. Tüm yaratıcı zihinler için harika bir malzeme opsiyonu olan ürünün hızlı kuruduğunu da hatırlatmak isteriz. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.