Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

CC-II Matriks Plus Jel Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Nasıl Kullanılır ve Kullananların Yorumları

0

CC-II matriks plus jel, eklem sağlığını desteklemek amacı ile üretilen ve masaj yolu ile uygulanan oldukça etkili bir ağrı kremidir.

CC-II Matriks Plus Jel Ne İçin Kullanılır

  • CC-II Plus Jel içeriğindeki Glukozamin ve Kondroitin eklem dokusunun yeniden yapılandırılması için gerekli bileşiklerdir. Bu bileşenlerin dışarıdan takviyesi, tedavi sürecini hızlandırmaya destek sağlar.
  • Doğanın en etkili ağrı kesici bitkilerinden olan Boswellia Serrata’nın özellikle eklemlerdeki kireçlenme ve romatizma ağrılarında etkinliği gösterilmiştir. Yapılan çalışmalarda NSAID’larla eşdeğer etkinliğe sahip olduğu ancak yan etki gözlenmediği belirtilmiştir. Günlük aktivitelere olumsuz etki eden ağrının ortadan kaldırılmasında Boswellia Serrata bilinen en güvenilir ağrı kesici ürünlerdendir.
  • Organik sülfür kaynağı olan MSM, kemik, kıkırdak, saç gibi yapılara sağlamlık kazandıran sülfürün dokuya girişini sağlarken eklem ve kıkırdaklara elastikiyet kazandıran kollajen oluşumu ve kıkırdak bileşenlerinin sentezi için de gerekli olan bir maddedir. Eklem fonksiyonlarını destekler. Analjezik-antienflamatuvar etkilidir.
  • Kafur ve mentol ise bitkisel ağrı kesici özellikleri ve kasları rahatlatan etkisi ile özellikle eklem ve kas ağrılarında son derece etkili olduğu bilinen bitkisel ürünlerdir.

cc-ii matriks plus jel 100 ml, cc 2 matriks ilaç, matriks cc-ii kollajen 30 kapsül, matriks cc-ii kollajen 30 kapsül kullananlar, matriks cc-ii (cc2) 30 kapsül ne işe yarar, matriks cc-ii kollajen 30 kapsül içeriği, matriks cc-ii ekşi, matriks cc ii, matriks cc-ii plus jel 100 ml, matriks cc-ii kollajen 30 kapsül ne işe yarar, cc-ii matriks plus jel 100 ml, matriks cc-ii plus jel 100 ml, cc ii jel, cc-ii plus jel 100 ml, cc ii plus jel, cc ii plus masaj jeli 100 ml, cc-ii plus rahatlatıcı masaj jeli kullananlar, cc-ii plus rahatlatıcı masaj jeli ne işe yarar, cc-ii plus rahatlatıcı masaj jeli yorumları, cc-ii plus rahatlatıcı masaj jeli 100 ml, matriks cc-ii plus jel 100 ml,

CC-II Matriks Plus Jel Nasıl Kullanılır

CC-II matriks plus jeli kulanırken aşağıdaki yolu izleyin;

Romatoid Artrit ve Osteoartrit gibi eklem hastalıkları da dahil olmak üzere, el ve ayak eklemleri ve bileklerde, diz, bel, kalça, omuz sırt gibi sıkça ağrı hissedilen eklemlerde kullanıma uygundur. Soğuk algınlığı, yaş, spor yaralanmaları, aşırı kilo gibi etmenlerle ortaya çıkan eklem rahatsızlıklarında ağrı kesici etkisiyle tedaviye destek sağlar.

CC-II Matriks Plus Jel İçeriği

CC-II matriks plus jel içeriği şöyledir;

Aqua, Glucosamine Sulfate, Chondroitin Sulfate, Methylsulphonylmethane, Boswellia Serrata, Menthol, Camphor, Phenyl Salycylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

CC-II Matriks Plus Jel Fiyatı/h3>
CC-II matriks plus jelin fiyatı 40 TL’dir.

CC-II Matriks Plus Jel Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Cok ise yaradigini duydugum icin aldim. Gercekten ise yariyor ama anlik bir cozum. Bir kac saat surdugunuz ve agriyaj bolgeyi rahatlatiyor ama sonrasinda yine agri hissediliyor. Herkes icin ayni olmaz tabi yine de alip denemek lazim. Ebati bekledigimden buyuk geldi.

Kullanıcı Yorumu: Boyun fıtıgı arısı olan arkadaşıma sldım çok iyi geldi 5,6 faklı krem denedi en iyi gelen krem kesinlikle cc-ii matriks plus krem oldu.

Kullanıcı Yorumu: Dizinde sıvı kaybı olanların ağrısını azalttığını söylemişti. Anneme aldım ve ağrısında hiçbir azalma olmadı. Yine iğnesini oldu. Diz sıvı kaybı için tercih etmeyin. Genel zedelenme ağrılarınızı falan dindirir anca.

Kullanıcı Yorumu: Kas romatizmasi var bende uzun zamandır ağrılarım var. Tamamen olmasada ağrılarımi uzun süre alıyor, rahatlatıyor. En azından isteyken masa başında çalışabilecek şekilde günü bitirebiliyorum. Tavsiyem krem eşliğinde elektrikli masaj aleti ile iyice yedirin masaj yapın. Günün bütün yorgunluğu gidiyor.

Kullanıcı Yorumu: ya bu ürünü çıkarandan Allah razı olsun annem bacak ve diz ağrısından duramıyordu 2 tane aldım kullanmaya başladı hemen ağrısını kesti bundan sonra hep almaya devam edeceğim.

Kullanıcı Yorumu: bacaklarımda menisküs var ve ağrısını bilen bilir hemen uyguladım çok çok iyi geldi ayni zamanda boynumda kas spazmı var onada sürdüm acayip rahatlattı gerçekten yorumlardaki kadar iyi

Kullanıcı Yorumu: İnanılmaz bir ürün. Saniyesinde ağrıyı alıyor. Ne kas gevşeticiler kullandım. Bunun kadar etkilisini görmedim. Kime tavsiye ettiysem aldı ve acayip memnunlar.

Kullanıcı Yorumu: harika bir masaj Jeli annemin dizinde sıvı kaybi var gunde bir kere yoğun masaj yaparak uyguluyoruz photoshopfail önerisiyle aldım zaten bu hanımefendi ne önerirse kesikle faydali geliyo daha önce de önerdiği çoğu ürünü aldim çok memnunum simdi fiyat düşmüş 2 tane daha alıyorum mutlaka alin aldırın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.