Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Cabbage Pow Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Cabbage pow, bakanlık izni ile üretilmiş ve haftada 2,5 kg kadar kilo vermenizi destekleyen bir takviye gıda olarak satışa sunulmuştur.

İçerisinde bulunan kalsiyum, magnezyum, demir, fosfor, kükürt, potasyum ve iyot açısından zengin polifenollerin yanı sıra pek çok farklı vitamin ile folik asit içeren lahananın etkisi 9 kat daha güçlü hale getirilerek formüle edilmiştir.

cabbage pow, cabbage pow kullananlar, cabbage pow kullananlar kadınlar kulübü, cabbage pow kullanımı, cabbage pow lahana, cabbage pow lahana powder şikayet, cabbage pow nasıl kullanılır, cabbage pow şikayet, cabbage pow yorum, cabbage pow yorumlar, cabbage pow yorumları, cabbagepow kullanıcı, cabbagepow kullanıcı yorumları, cabbagepow lahana çorbası kapsülü, cabbagepow lahana powder kullananlar, cabbagepow lahana powder nasıl kullanılır, cabbagepow lahana powder yorumlar, cabbagepow yan etkileri

Cabbage Pow Ne İşe Yarar?

  • 4 kat güçlü detoks,
  • 6 kat daha hızlı ödem ve toksin atma
  • Yüzde yetmiş daha fazla yağ yakımı sağlama.

Cabbage Pow Nasıl Kullanılır?

Günde 1 şaset cabbage pow bir bardak su ekleyin ve iyice karıştırın sonrasında tüketin. Bu sayede tokluk süresini 3 – 6 saate kadar yükselterek gereksiz öğünleri engelleyebilirsiniz

Cabbage Pow Fiyatı

1 kutu cabbage pow fiyatı 79 TL’dir.

Cabbage Pow Nerede Satılır?

İnternette pek çok farklı web ticaret sitesinden satın alabilirsiniz.

Cabbage Pow Kullananların Yorumları

Şu sıralar internet aleminin en çok merak edilen ve en çok satılan ürünlerinden birisi olan cabbage pow kullananların yorumları için herhangi bir yoruma rastlayamadık. Ama eğer bu ürünü siz kullandıysanız kendi kullanıcı yorumunuzu ve deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.