Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Botanica Comfort Keratin Yağı Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Botanıca comfort keratin yağı nedir gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda Botanica Comfort Keratin Yağı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Botanica comfort keratin yağı nedir? içeriğindeki en etken madde keratindir. 

Keratin, saçlarınızın güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan bir maddedir ve bu madde azaldığında saçlar dökülmeye, kırılmaya başlar. Keratin saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Köprüleri kırarak zamanla hasara sebep olmaktadır. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir

Botanica Comfort Keratin Yağı İşe Yarar mı

Botanica comfort keratin yağı, içeriğindeki keratin sayesinde saçlarınızın kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşturarak, parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Botanica comfort keratin yağı saçınızın zarar görmüş keratin tabakasına yeniden yapılandırarak saçlarda meydana gelen kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Keratin saçlarınıza hızla nüfus eder yapılandırır, pürüzsüz canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Botanica Comfort Keratin Yağı İçeriği

Botanica comfort keratin yağı içeriğindeki en etken madde keratindir. 

Botanica Comfort Keratin Yağı Fiyatı

Botanica comfort keratin yağı fiyatı, 79.99 TL’dir. Ancak online satış sitelerinde dönemsel olarak yapılan indirimlerde fiyatı 29.99 TL’ye kadar düşmektedir. Denemek için bu indirimleri bekleyebilirsiniz.

Botanica Comfort Keratin Yağı Nasıl Kullanılır

Botanica comfort keratin yağını, 1-2 pompa ürünü kuru veya nemi alınmış saça durulanmayan bakım olarak uygulayınız. Saçınızın uzunluğu ve kalınlığına göre miktarı artırabilirsiniz. Sonrasında daha pürüzsüz saçlar için kurumaya bırakabilirsiniz.

Botanica Comfort Keratin Yağı Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Yorumlara göre küçük beklemiştim fakat düşündüğümden çok daha büyük geldi. Kullandıkça kesinlikle faydası olacağını düşünüyorum. Cam şişesi çok güzel, gayet kaliteli. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim
Kullanıcı: Kokusu mükemmel pompası evet uzun geliyor ama kesince sorun kalmıyor sonuçta sadece beklediğimden küçük geldi ilk kullanımdan itibaren bir yumuşaklık falan ben çok beğendim
Kullanıcı: şuan bir kez kullandım sadece ama şimdiden yumuşak yaptı yorumlarda zannettiğimden büyük yazışmış sürekli küçük yani abartılmış ama güzel
Kullanıcı: Kullanalı 1 ay olacak. Sürdürdüğü an parlaklık ve nispeten yumuşaklıktık sağlıyor. Ancak aşırı bir etkisini pek göremedim
Kullanıcı: Kokusu harika, fiyatı çok uygun. Saçımı yıkayıp taradıktan sonra uyguladım. Sonrasında jöle bile saçımda daha güzel durdu. Saçlarım yumuşacık oldu. Uçlardaki yıpranmışlık da azaldı. Çok memnun kaldım, mutlaka deneyin.
Kullanıcı: Çok güzel kokuyor. Saçlarımı yumuşacık yaptı ve parlaklık verdi. Sprey çubuğu biraz sıkıntı ama çözdüm. beğendim kaliteli bir ürün. ayrıca beklediğimden küçük geldi olsun kullanışlı.
Kullanıcı: Çok çok güzel. Kokusu zaten bitirici. Keratin adı altında bir çok ürün denedim ama sadece bu üründen memnun kaldım. Bu fiyata baya iyi. Tavsiye edilir. Şişesi de büyük epey süre gider.
Kullanıcı: Daha önce Nashi’in saç bakım yağını kullanıyordum. Ancak fiyatları genel anlamda çok arttığından ilk kez bu ürünü aldım. Kalitesi Nashi kadar olmasa da kokusu ve dokusu bu ürünün de gayet güzel. Uzun bir süre kullanılacak bir ürün.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.