Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Biolog Leke Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Biolog leke kremi, cildinizde güneş ve yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Biolog Leke Kremi Ne İşe Yarar

Biolog leke kremi,

 • Biolog leke kremi cilt tonunu eşitler,
 • Biolog leke kremi pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar,
 • Biolog leke kremi cildinize ışıltılı bir görünüm sağlar,
 • Biolog leke kremi cildinize ihtiyacı olan nem dengesini sağlar,
 • Biolog leke kremi cilt bariyerinin korunmasını destekler,
 • Biolog leke kremi cildinizi berrak bir görünüme kavuşturur.

 

Biolog Leke Kremi İçeriği

Biolog leke kremi içeriğinde,

 • papatya ekstratı,
 • kayısı çekirdeği yağı,
 • buğday yağı,
 • meyan kökü ve
 • vitaminler bulunmaktadır.

Biolog Leke Kremi Fiyatı

Biolog leke kremi fiyatı, 69 TL’dir.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Biolog leke kremini günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulayınız.

**Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz. 5-10 dk. bekledikten sonra herhangi bir alerjik reaksiyon olmaması halinde cildinize uygulayınız. İlaç değil, kozmetik üründür.

Biolog Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Biolog kremi alalı 10 gün oldu önce omzumda sivilce lekeleri vardı orada kullanmaya başladım Hemde alerji riskine karşı 5. günün sonunda alerji , sivilcelenme yapmadı yüzümdede yeni çıkan 1-2 sivilcenin üzerine sürdüm sadece ,sivilceler kurudu hatta izleri geçmeye başladı , sadece lekelerin üzerine sürüyorum şimdilik iyi gidiyoruz
Kullanıcı: Üründen bir kutu kullandım öyle aman tanrım dedirtecek bişeyi yok lekelerimi gidemedi sadece hafif bir renk açıklığı oldu yüzümde onun dışında da güzel nemlendirici birde ben etkisi olsun diye sabah akşam sürüyordum yani günde bir defa kullanıp riske atmak istemedim ama istediğim sonuç bu değildi
Kullanıcı: Ürünü 2 gün kullandım kremi sürmemle beraber yanaklarımda yanma hissettim sabahına da yanaklarımda kırmızı küçük kızamık gibi birşeyler çıktı. Kullanmıycam. Reklamını yapanlara güvenerek aldım ama işe yaramadı.
Kullanıcı: 10 gündür kullanıyorum henüz etki fark etmedim. Ancak bu ürün uzun vadede etkili olacaktır diye düşünüyorum. Kokusu hoş ve hemen emiliyor cilt tarafından. Çok iyi nemlendirmiyor üzerine daha nemli bir krem uygulama hissi yaratıyor, belkde benim cildim fazla kuru….
Kullanıcı: ürünü bir arkadasim kullaniyo aslında pek inanmam ama kiz bunu kullandiktan iki üç hafta sonra cildi bana cok parlak pürüzsüz geldi sonucu kendim gorunce onun tavsiyesine ihtiyac duymadan aldim
Kullanıcı: Ürünün yapısı yağlı değil. 2 günüdür kullanıyorum Sivilcem olmasına sivilcemi hafifletti gibi. Lekekerde de azalma var sanki. Ama dediğim gibi 2 gün oldu daha. Kullandıkça yorumu güncelleyeceğim.
Kullanıcı: Lekelerimde azalma var düzenli kullanıyorum bi aydir çok da güzel nemlendiriyor. Düzenli yıkayıp sabah akşam kullanırsanız faydasını görürsünüz diye umuyorum. Güneş lekelerim azaldı ve yüzümde beyazlaşma var.
Kullanıcı: Kesinlikle hakediyor fiyatını 1 aydır kullanıyorum kullanıp yazmak istedim gerçekten lekelerimi yarı yarıya azalttı bitince yeniden sipariş vericem bence ürün çok başarılı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.