Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Benisilin Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Benisilin, cilt üzerinde oluşan ben için üretilmiştir. Ben; cilde rengini veren pigmentelin küme halinde bir araya gelerek oluşturduğu koyu kahverengi lekelerdir.

Kimi sadece renk olarak belli olurken kimi kendisini et ben olarak belli eder. Benisilin ile benlerinizden kurtulmanız artık mümkün.

Et beni, her hangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermez, yani zararsız diyebiliriz. Et benleri derideki iyi huylu et parçaları olarak bilinirler. Et beni cilt renginde olabileceği gibi ciltten daha koyu, kahverengi renkte olabilir. En belirgin et beni ise ciltten kabarık ve sürekli büyüyen bir yapı olur. Siğil ile karıştırılsa da siğildeki gibi ciltte pütürlü bir yüzey oluşturmaz. Ayrıca siğil bulaşıcı iken et beni bulaşıcı değildir.

Benisilin Ne İşe Yarar

Et beni, vücudun belirli bölgelerinde doğuştan çıkmış veya daha sonradan da çıkabilecek bir ben türüdür. Kişinin sağlığını kötü yönde etkilemese de görüntü olarak ya da her ele geldiğinde kişiyi rahatsız ettiğinden, kişilerde psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Herkeste olmasa da pek çok kişide bulunur. Kiminde gözle görünü yerde kiminde ise gözle görülmeyen yerlerde çıkmaktadır. Görülen yerlerde çıkan et benlerinin tedavileri de mümkün olmaktadır.

Et benleri kişilerin vücutlarında genellikle görülen bölgelerde, kahverengi veya siyah renklerde, pirinç tanesi büyüklüğünde ben türüdür. Doğuştan gelen et benleri, yaş ilerledikçe büyüme göstermektedir. Sonradan çıkan et benleri ise genellikle vücudun çok terleyen bölgelerinde ya da sürtünmenin oluştuğu bölgelerde meydana gelmektedir.

Benisilin İçeriği

Benisilin  içerik bilgisi yayınlanmamıştır. Ancak bitkisel içerikli olduğu söylenmektedir.

Benisilin Fiyatı

Benisilin fiyatı 39 TL’dir.

Benisilin Nasıl Kullanılır

Günde 1 defa benlerin üzerine kulak çöpü yardımı ile az miktarda sürünüz. 1 adet 1,5 ml’dir.

Benisilin Kullananların Yorumları

Benisilin hakkında herhangi bir web sitesinde kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu takviye edici gıdayı kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.