Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Balık Abiye Modelleri 2022 Trendleri

1

 

Özel davetlerin olmazsa olmazlarından biri olan balık abiyeler her bayanın gardırobunda bulunması gereken kıyafetlerdendir. Hiçbir zaman modasını kaybetmeyen bu özel parçaların renk ve model farklılıklarıyla devamlı varlığını koruduğu bilinmektedir. 2022 yılında da bir o kadar tercih edilmekte hemen her kumaşta ve renkte görülmektedir.

Payet Kaplama Balık Modeli

Balık modelli abiye kıyafette sıradanlıktan uzak kalmak, günün parlayan ismi olmak isterseniz kumaşınızı kendiniz seçmelisiniz. Hazır balık modelinin her zaman büyük bir risk taşıdığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu nedenle üzerinize uygun olarak kendiniz diktirmelisiniz. Doğru balık model için farklı bir kumaş olan payet kaplamayı kullanabilirsiniz. Bilhassa baştan aşağı kaliteli bir payetle kaplanan balık abiye, ortamın en güzel bayanı olmanızı sağlayacaktır.

Dekolteli Balık Modeli

2022 yılı, abiye modellerde farklılıkların üretildiği bir yıldır. Balık abiyeler de bu farklılıktan nasibini alan modeller arasında yer almaktadır.

Klasik ve sıkıcı görünen balık abiyenin yerine dekolteli, iddialı bir balık model tercih edebilirsiniz. Bilhassa bel sonuna kadar inen sırt dekolteli balık kıyafetler, şık ve bir o kadar da zarif görünecektir. Bunun yanında tüm vücudu saran balık modelin göbek dekoltesi bulundurması hem farklı olmanızı sağlayacak hem de fiziğinize olan güveninizi arttıracaktır. Ayrıca omuz ve göğüs dekolteleri de tercih edilebilir dekolteler arasında yerini almaktadır. Kendinizi en iyi yansıtan tercihi yapabilirsiniz.

 

1 yorum
  1. Rueben De Little diyor

    Stienizi çok beğendimmm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.