Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Babyone Bebek Bezi Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

0

Özellikle pahalı muadillerine göre hemen hemen aynı performansı veren Babyone bebek bezi çok daha fazla ekonomik olunca neredeyse herkes bu bebek bezi markasına yöneldi.

Babyone bebek bezi, ekonomik ve kaliteli olması dolayısı ile pek çok anne babanın severek kullandığı bezlerden birisi. Son dönemlerde çok daha fazla ulaşılabilir olan Babyone bebek bezini kullananlar ve kullanıcı yorumlarını sizler için bu yazıda bir araya getirdim.

Kullanıcı Yorumu: harika bir bez yine flas indirimine girse yine alırım tasirmiyo gayet kaliteli

Kullanıcı Yorumu: 5 numara aldım boyu diğer kullandıgım markalarla aynı indirime girerse tekrar alacağım bir bez oldu taşma sızma yapmadı

Kullanıcı Yorumu: 149 TL ye aldım memnun kaldığım için tekrar alacaktım ki 288 TL olmuş bu fiyat için değmez. 150 TL ye satabildiginiz bezleri bukadar artırmamız ilginç gerçekten. yapısı ince olduğu için kötü zannettim ama hiç sizdirmadi.

Kullanıcı Yorumu: asiri sizdirma yapan bir bez gece yatarken takiyorum uyanip kontrol ettigimde her yere taşmış bence almayin paraniza yazik e birde cocugunuz hasta olabilir uyuya kalsam islak islak oda uyuyacak bebis hasta olacak .

Kullanıcı Yorumu: çok memnun kaldık. bu kadar iyi olacağını hiç beklemiyordum gerçekten

Kullanıcı Yorumu: A101 deki ayarda fiyat performans için iyi bnce

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.