Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Babe Vitamin C+ Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Babe Vitamin C Aydınlatıcı Bakım Ampul, içeriğindeki antioksidanlar ile cilt tonunu dengelemeye ve cilde aydınlık bir görünüm vermeye destek olan cilt bakım ürünüdür.

Babe Vitamin C+ Serum İşe Yarar mı?

Babe vitamin c serum,

  • Ciltteki kızarıklıkları giderir,
  • Cilt hassasiyetini en aza indirger,
  • Cildi yatıştırır,
  • Cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini sağlar,
  • Cilt lekelerini giderir,
  • Cilt tonunu eşitler,
  • Ciltteki kırışıklıkları giderir,
  • Cildinize derinlemesine bakım sağlar.

Babe Vitamin C+ Serumun İçeriği

Babe vitamin c serum içeriğinde, C Vitamini (Sodyum Askorbil Fosfat %10) ve Meyan Kökü Özü (%5) yer almaktadır.

C Vitamini: Meyan Kökü ile beraber cildi aydınlatmaya ve cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya destek olur. İnce çizgi ve kırışıklık bakımı yaparken cildi sıkılaştırmaya katkıda bulunur.

Meyan Kökü Özü: Flavonoid bakımından zengin olan meyan kökü özleri ciltteki kızarıklığı ve tahrişi azaltmaya ve hassas cildi yatıştırmaya destek olur.

Babe Vitamin C+ Serumun Fiyatı

Babe vitamin c serum fiyatı, 115 TL’dir.

Babe Vitamin C+ Serum Nasıl Kullanılır

Dağıtıcıyı ampule takınız ve dağıtıcının yerine doğru şekilde oturduğundan emin olunuz. 1/2 Ampül ürünü parmak uçlarınız yardımıyla masaj yaparak cildinize uygulayınız. Her bir Ampul 2 kullanım için (Sabah Ve Akşam) yeterli ürün içermektedir. ​ Açıldıktan sonra 48 saat içerisinde kullanılmalıdır.

Babe Vitamin C+ Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Ben 90 TL ye aldım ama bu aralar biraz popüler olduğu için ,hemen fırsatçılık yapıp firma fiyatları arttırdı bu paraya değmez. 3 serumu kullandım şimdilik birsey söylemek için erken yapış yapış kalıyor,kokusuda iyi değil ama güzel etki edeceğini umuyorum,indirimde yakalarsanız kacırmayın derim 90 tl den fazla edecek bir ürün değil ama
Kullanıcı: Ürün çok başarılı. Kesinlikle sivilce lekelerini azaltıyor. Kokusu beni rahatsız etmedi. Ama maalesef fiyatı çok yükseldi. Ben aldığımda çok uygundu.
Kullanıcı: 2kutu aldım,1.si neredeyse bitmek üzere ve cidden etkilerini gördüm.Bence kesinlikle özellikle indirimdeyken alınıp denenmeli.
Kullanıcı: Benim cildimde ilaçlarla bile rengi açılmayan lekeler mevcuttu bunun bile renginde açılmalar ciltte parlaklık oluştu ve yaklaşık 10gün sabah akşam kullanımdan sonra fakat aldığımda fiyat bu değildi aşırı pahalı şuanda
Kullanıcı: Ben memnun kaldım. Eski lekeler için bir şey diyemem ama yeni oluşmakta olan lekelerimi hafifletti. Çok sık indirime giriyor. Sonradan üzülmemek adına indirim beklemek lazım
Kullanıcı: Uygun , orta, yuksek fiyatli cok fazla c vitamini denedim. Fakat etkisini bu kadar cabuk gosteren 2ml urunu bile 2 gunde cilt kalitesini artiran piyasadaki tek urun bence. İndirime girdigi an yine alacagim.
Kullanıcı: Başarılı gerçekten ilk ampülde fark ediyor cildinin aydınlandığını gözle görülür derece fark ediyorsun bir ampülü ben 2 gün kullanıyorum baya etkili ben indirimde almıştım fiyat olarak da gayet makul
Kullanıcı: Ürünü oldukça uygun fiyata 2 kutu aldım. Keşke daha da fazla alsaymışım tekrar o fiyatta göremedim 🙂 SKT’sinde sıkıntı olur mu diye tereddüte düşmüştüm fakat 2023. İndirimde yakalarsam diğer ampüllerini de denemek istiyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.