Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Avene Cicalfate Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Avene cicalfate krem, yaralı cildinizi onarmaya yardımcı olur, konfor ve esneklik verir.

Yatıştırıcı : Yatıştırıcı ve anti-enflamatuar özellikli Termal su bakımından çok zengindir, cildinizin hızla yenilenmesine yardımcı olur.

Yenileyici : Doğal konforunu ve yumuşaklığını geri bulan cildinizi yumuşatır.

Avene Cicalfate Krem Ne İşe Yarar?

Avene cicalfate krem, cildinizin daha hızlı onarımına yardımcı olur. Parfüm içermez, koruyucu içermez, alkol içermez.

avene cicalfate krem, avene cicalfate krem fiyat, avene cicalfate krem kullananlar, avene cicalfate krem ne için kullanılır, avene cicalfate krem ekşi, avene cicalfate krem 40 ml, avene cicalfate krem cimri, avene cicalfate krem içeriği, avene cicalfate krem nasıl kullanılır, avene cicalfate krem sivilce izi, avene cicalfate krem ne işe yarar, avene cicalfate krem nedir, avene cicalfate krem ne kadar, avene cicalfate krem ne için, avene cicalfate krem nasıl, avene cicalfate krem fiyatı, avene cicalfate krem faydaları, avene cicalfate krem yorumları, avene cicalfate yüz kremi,

Avene Cicalfate Krem Fiyatı

Avene cicalfate kremin tavsiye edilen satış fiyatı 95.20 TL’dir.

Avene Cicalfate Krem İçeriği

AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). GLİSERİN. HİDROJENLENMİŞ BİTKİSEL YAĞ. ÇİNKO OKSİT. PROPİLEN GLİKOL. POLİGLİSERİL-2 SESKUİSOSTEARAT. PEG-22/DODESİL GLİKOL KOPOLİMER. ALÜMİNYUM SÜKROZ OKTASÜLFAT. ALÜMİNYUM STEARAT. BEESWAKS (SERA ALBA). BAKIR SÜLFAT. MAGNEZYUM STEARAT. MAGNEZYUM SÜLFAT. MİKROKRİSTALLİN WAKS (SERA MİKROKRİSTALLINA). ÇİNKO OKSİT.

Avene Cicalfate Krem Nasıl Kullanılır?

Temiz cilt üzerine hafif dairesel hareketler ile Avene cicalfate krem uygulanır ve günlük rutin haline getirilerek cilt dokusu desteklenir.

Avene Cicalfate Krem Kullananların Yorumları

Avene cicalfate krem kullanan kullanıcıların yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.