Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Asperox Sarı Güç Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Asperox sarı güç, kullananların oldukça memnun olduğu ve çok kısa sürede yağları yok ettiğini söyledikleri yağ sökücü özelliği olan bir temizlik ürünüdür.

 

Asperox Sarı Güç İşe Yarar mı?

Asperox sarı güç, mükemmel performanslı formülüyle inatçı yağ ve kirleri 5 saniye içerisinde söker atar. Ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör, musluk, lavabo, mutfak tezgâhı, mutfak dolapları, mermer, fayans ve seramik yüzeyler, alüminyum, paslanmaz çelik, tencere ve tava, bahçe mobilyaları, PVC, motosiklet, bisiklet, otomobil jantı gibi araçlarda oluşan yağ ve kirleri temizlemede güvenle kullanılabilir.

Asperox Sarı Güç ün İçeriği

Asperox Sarı Güç, solvent, paraben, kostik, ağartıcı içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Asperox sarı güç formülü, doğal ve mineral gres yağları, tozlar ve çıkarılması özellikle zor olan yağ lekeleri için yüzey aktif karışımına dayanmaktadır. Etkili gücünün yanı sıra özel olarak tasarlanmış limon kokusu ile mükemmel temizliği ve ferahlığı evinizde hissedin.

Asperox Sarı Güç Fiyatı

Asperox sarı güç fiyatı, 14.50 TL’dir.

Asperox Sarı Güç Nasıl Kullanılır

Asperox sarı güç’ü kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin. Gömlek, yaka ve kol kirlerinde ürünü direkt kirli bölgeye püskürtünüz. Daha sonra makinede yıkama yapınız.

Fırınlar için: Asperox Sarı Güç’ü kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin. İsterseniz, fırının içindeki beklemiş yağ lekeleri için, uygulamayı fırını 50-60 0C ısıtarak yapabilirsiniz. Fırını ısıttıktan sonra kapatın. Asperox Sarı Güç’ü püskürtün ve 5 saniye bekledikten sonra nemli bir sünger veya bez ile silin.

Davlumbaz filtreleri için: Davlumbaz filtrenizi temizleyeceğiniz kaba ılık su ekleyin. Eklediğiniz suyun %10’u kadar Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücüyü ilave edin, beklettikten sonra iyice durulayın veya Asperox Sarı Güç’ü filtrenin üzerine sıkıp bekleyin, sonra nemli bir sünger veya bezle silin.

Asperox Sarı Güç Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: İnanmamıştım anlatanlara temizliğini hakikatten 10 numara 5 yıldız düşünmeden alın derim muhteşem ayrı ayrı bir sürü kullanım alanı var ve gerçekten temizliyor

Kullanıcı: Ürünü sipariş etmeden önce yorumları okudum. Biraz şüphe ile sipariş ettim. Yağlı bir yüzeyde 10 saniye bekletip sildim. Daha önce hiçbir üründen almadığım performans… Gerçekten çok etkili. Kurumuş yağları söktü. Tavsiye ederim.
Kullanıcı: Ürün süper güç falan değil Ocakta ve tavada kullandım diğer ürünlerden farkı yok
Kullanıcı: Ürünü ocakta kullandım hiç bir etkisi yok maalesef yani ıslak mendil bile bu üründen çok çok iyi temizledi benim için hayal kırıklığı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.