Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Arzum Monomix Çubuk Blender Özellikleri ve Kullananların Yorumları

0

Arzum Monomix Çubuk Blender

A101 Market mağazalarında satılan ürünlerden biri olan Arzum Monomix Çubuk Blender vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

a101 arzum çubuk blender, arzum ar1132 monomix çubuk blender, arzum çubuk blender, arzum çubuk blender 900 watt, arzum çubuk blender en ucuz, arzum çubuk blender migros, arzum çubuk blender trendyol, arzum çubuk blender yedek parça, arzum çubuk el blender, arzum çubuk süpürge, arzum çubukmix, arzum monomix, arzum monomix blender, arzum monomix çubuk blender, arzum monomix çubuk blender 900 watt, arzum monomix çubuk blender fiyatı, arzum monomix çubuk blender trendyol, arzum monomix çubuk blender yorumları, arzum monomix el blender

Arzum Monomix Çubuk Blender Özellikleri

  • 900 Watt
  • Isıya dayanıklı çift taraflı paslanmaz çelik el blenderi
  • 3 yıl garanti

Arzum Monomix Çubuk Blender Nerede Satılıyor

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Arzum Monomix Çubuk Blender A101 Fiyatı Ne Kadar

139 TL. Dilerseniz 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.