Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Antihpv Siğil Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

1

Antihpv bitkisel yağlardan elde edilmiş ve genital bölge için geliştirilmiş bir siğil kremidir. Human papilloma virusa (HPV)’ye bağlı genital bölgede görülen, kadın ve erkek genital sistemini enfekte eden siğilleri(kondilom) etkisiz hale getirir.

Hücreler içine yerleşmiş HPV enfeksiyonunu yok eder. Tekrarlamasını engeller. Cildin zayıf kısımlarını güçlendirip kalıcı olarak vücuttan atılmasını sağlar.

Antihpv krem sürülen bölgede siğil tarafından emilir ve deri altına nüfus eder. Deri altında bulunan HPV’nin yapısına enjekte olur ve etkisiz hale getirip vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede mevcut yüzeysel tedavi yöntemlerinden ayrışır. Sürülen bölgede siğilin tekrarlanmasını önler.

Antihpv Siğil Kremi Ne İşe Yarar

Sürekli elektrocerrahi işlemi yaptırmak zorunda kalanlar Antihpv ile evde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Kliniklerde uzun aylar süren Kryoterapi (buz tedavisi, dondurma) işlemleri ile ciddi bütçeler harcayanlar Antihpv ile kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Onlarca doğal yöntemi deneyip yine de sonuç alamayanlar tamamen doğal olan Antihpv ile denemeye son verebilirsiniz.

Siğillerden kurtulmuş binlerce kişinin arasına katılabilirsiniz.

antihpv krem, antihpv ekşi, antihpv krem fiyatı, antihpv krem yorumları, antihpv kullananlar, antihpv krem ne işe yarar, antihpv fiyat, anti hpv siğil kremi, antihpv yorum, antihpv krem içeriği, anti hpv siğil kremi, antihpv genital siğil kremi, antihpv genital siğil kremi kullananlar, antihpv genital siğil kremi şikayet, antihpv genital siğil kremi fiyatı

Antihpv Siğil Kremi İçeriği

Antihpv siğil kremi içerik olarak alternatif tıpa yönelik asidik bitki özlerinden oluşmaktadır. Örnek vermek gerekirse: Çay ağacı yağı, zambak yağı, biberiye yağı, kantaron yağı, incir sütü, propolis, sarımsak yağı, aloevera, papatya özü, menthol olarak örnek verebilirim.

Antihpv Siğil Kremi Fiyatı

Antihpv siğil kremi fiyatı 269 TL’dir.

Antihpv Siğil Kremi İle Siğiller Ne Zaman Geçer?

  • Siğilin dökülme süresi virüs tipine ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir.
  • Büyüklüğü 1 cm çapını geçmeyen siğilde, günde bir defa uygulama yapıldığında 3 veya 4 gün kullanmak yeterli olmaktadır. bu süre ortalama süre olup bazı kişilerde 2 gün bazı kişilerde 7 gün veya daha uzun süre sürebilmektedir.
  • Siğiller bu süre sonunda siyahlaşıp ölü doku haline gelmektedir.
  • Siğiller ölü doku haline geldikten sonra antihpv kullanımını bırakmanız gerekmektedir.
  • Siyahlaşma sonrası takip eden 3-4 gün içinde vücudunuz sağlıklı doku oluşturup üst ölü dokuyu atmaktadır. Yıkama sırasında kendiliğinden dökülecektir.
  • Toplamda bir hafta 10 gün gibi bir sürede siğiller geçmektedir.

Antihpv Siğil Kremi Nasıl Kullanılır

Antihpv genital siğil kreminin kullanımı kolaydır. Kremi tek kullanımlık kürdan ile günde bir defa siğilin yüzeyini kaplayacak şekilde uygulamanız yeterlidir.

Krem sürülen bölge  10 dakika açık kalmalıdır. İç çamaşırını bu süreden önce kapatmak kremin etkisini yok edebilir.

Krem en az 2 saat uygulanan bölgede kalmalıdır. Akşam yatmadan yarım saat önce uygulama yapıp sabaha kadar siğilin üzerinde krem kaldığında süreci hızlandıracaktır.

Antihpv Siğil Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Merhaba genetik bölgemde yaklaşık 18 adet civarında siğillerim vardı. Hastanede yaktırdım fakat geçmedi yaklaşık 1 yıldır kurtulamadım sonunda bu kremi kullandım.. Gece yatarken sürüp sabah ılık suyla yıkadım…Açıkçası inanmadım ama yorumlar olumluydu ve 4 gün sonra siğiller karardı ve yaklaşık 7 gün sonra döküldüler…Bu arada ürün 35 gram oldukça yeterli hatta fazla bile kalıyor…Alın pişman olmazsınız…

Kullanıcı Yorumu: Bu kreme beş yıldız bile az arkadaşlar olağan üstü bişey okadar korkuyla aldımki anlatamam ama emin olun sadece en fazla 4 gün ondan sonra iz kalır gibi oluyor ama totalde 20 günde o izler bile kaybolmaya başladı ALLAH sizden bin kere razı olsun inanınki bu kremi alan pişman olmaz ben ileşmedim diyen yalan söyler benim yorumuma okadar güveninki ya dua edersiniz yada beddua ben razıyım arkadaşlar içiniz ferah olsun babamı oğlu

Kullanıcı Yorumu: genital bölgesinde siğil olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. korunmasız ilişkiden sebeb bayağı bi siğil vardı bu kremi kullandıktan sonra hepsi geçti. ancak kullanırken çok dikkatli ve çay karıştırıcı odun kullananbilirsiniz. tam siğilin üstüne nohut tanesi kadar sürmeniz yeterli. bir gün sonra aynı yere bir uygulama yaptıktan sonra bölge yara olmaya ve dökülmeye başlıyor.Krem işe yarıyor tavsiye ederim

Kullanıcı Yorumu: Böyle bi ürün yok diyorum. Daha önce tanımladığıma çok pişmanım. Bir hafta oldu süreli %80 döküldü siğilleirmin kesinlikle bulundurulmalı evde diyorum

Kullanıcı Yorumu: Ürün gerçekten inanılmaz 4 gün kullandım ve bu illetten kurtuldum Allah emeği geçenden razı olsun. İnanmayarak aldım gerçekten inanılmaz biraz fazla can yakıyor Ama maddi olarak ve kullanım açısından çok rahat. Yanması da dökülmeleri gördükten sonra hiç bşey. Hiç düşünmeden alın

Kullanıcı Yorumu: Ürün gerçekten başarılı. 3-4 gün içinde geçti diyenlere inanmamıştım abartı gelmişti ben bir ayı gözden çıkarmıştım ama hakkaten dördüncü gün hiçbir şey kalmadı. Gerçekten çok iyi. Yakıcı olması doğru. Çok yakıyor. Ama buna değer gerçekten. Artık psikolojimi bozmuştu. Şu an aklımdaki tek soru tekrar çıkacak mı çıkmayacak mı sorusu. Buna cevap verirseniz gerçekten çok memnun kalırım.

Kullanıcı Yorumu: 3 yıldır kurtulamadığım siğilimden bu krem sayesinde kurtuldum 1 hafta boyunca gece yatmadan sürdüm önce çok yanma oldu ama sonrasında siğil kurudu küçüldü ve düştü sabırlı olmak gerek faydasını görürsünüz

1 yorum
  1. Sevim diyor

    Arkadaşlar kremi ben çok aradım. Sonra öğrendim ki adı değişmiş. İzderma diye bir firmanın ürünü. renewal krem diye geçiyor. buldum ve kullandım. denk gelince yazayım dedim. doktor doktor gezmeye hiç gerek yokmuş. Belki hayır duası alırım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.