Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Aklovir Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Aklovir Krem Nedir ve İşe Yarar mı?

Aklovir krem, uçuk virüsünün gelişimini ve yayılımını engelleyen antiviral bir kremdir. Aklovir krem, herpes simpleks (uçuk) virüsünün sebep olduğu yüz bölgesinde genellikle dudakların dış kısımlarında ve burun kenarında oluşan uçuklar ile genital bölgedeki (üreme organlarındaki) uçukların tedavisinde ve tekrarının önlenmesinde kullanılmaktadır.

Aklovir krem, aklovir krem fiyat, aklovir krem zona, aklovir krem prospektüs, aklovir krem kullananlar, aklovir krem muadili, aklovir krem bebeklerde kullanımı, aklovir krem uçuk, aklovir krem ilacabak, aklovir krem siğil, gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda aklovir krem hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Aklovir Kremin İçeriği

Aklovir krem içeriğindeki etken madde Asiklovir‘ dir.

Aklovir Kremin Fiyatı

Aklovir krem 2021 güncel satış fiyatı, 23.34 TL’dir.

Aklovir Krem Nasıl Kullanılır

Aklovir kremi uçuk yaralarının üstüne yarayı tamamen örtecek şekilde sürünüz ve hafifçe yediriniz.

Günde 5 defa yaklaşık 4 er saat ara ile uygulanabilir.

  • Dudak kenarlarında ve burun etrafındaki uçuklarda normal tedavi süresi en az 4 gün,
  • Genital uçuklarda en az 5 gündür.
  • Eğer iyileşme olmazsa tedaviye toplam 10 gün (5+5) devam edilebilir.

Aklovir Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: uygun fiyatlı uçuk kremi. yanlışlıkla uçuksuz bölgeye de sürüldüğünde ciddi tahriş yaratıyor. en sinir bozucu tarafı, her seferinde tüpü deldiğimde: “üretildiğimden beri bu anı bekliyordum, oleeeeey!” dermişcesine kullanacağım miktarın 20 katını elimde bulmam ve saniyelerle savaşarak kapatmaya çalışmam sanırım.

Kullanıcı: piyasadaki en ucuz ve bence en etkili uçuk kremidir muadili ve çok daha pahalı olan zovirax tanda kat kat etkilidir

Kullanıcı: kurtarıcım. uçuk daha çıkmadan hissettirirken bile sürseniz zonklama da gidiyor. onla tanışana kadar cidden çok üzgündüm… ama sapık gibi tüm dudağıma dağıtıp yalamayayım derken salyalarımın akması iğrenç oluor. ne kadar sürsem yetmezmiş gibi geliyor.

Kullanıcı: boyutuna göre ucuz sayılabilecek bi krem. bende sık olarak uçuk çıktığından ilk zamanlarda oldukça işe yarıyordu 2-3 güne geçiriyodu uçuğu falan sonradan bağışıklık kazandım sanırım hiç işlememeye başladı. eğer sık uçuk çıkarıyorsanız 3 uçukta 1 uçuk kreminizi değiştirin derim

Kullanıcı: zona tedavisi için 800 mg lık tablet formunun günde 5 kere alındığı ilaç. acayip mide bulantısı yapar. zona tedavisi dozu çok yüksek olduğu için kullanırken çok bol miktarda su içilmesi gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.