Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Agridin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Agridin krem, ağrı hissedilen bölgede kullanılan ve oldukça etkili bir kremdir.

Agridin krem, güçlü formulü sayesinde ağrı hissettiğiniz bölgeye masaj yaparak sürüldükten sonra, o bölgede rahatlamaya yardımcı olur.

Agridin Krem İşe Yarar mı?

Agridin krem sırt, boyun, diz, el, ayak ve bacakları rahatlatmaya yardımcı olmak için uygulanır.

Eklem ağrıları: Agridin krem eklem bölgelerine masaj yoluyla yedirilerek uygulandığında ağrıyı çok kısa bir sürede kesecek size kaybettiğiniz yaşam enerjisini geri verecektir.

Kireçlenme ağrıları: Özellikle yaş ilerledikçe ortaya çıkan ve yürümeyi eğilip kalkmayı zorlaştıran kireçlenme ağrıları için agridin krem birebirdir. Kireçlenme olan eklem bölgelerine uyguladığınızda nasıl rahatlattığına siz bile inanamayacaksınız.

Romatizma ağrıları: Günlük yaşamda sizi rahatsız eden romatizma ağrılarınıza agridin krem yardımcı olacaktır. Bunun için sadece fındık büyüklüğünde kremi alıp uygulamanız yeterlidir.

Bel, omuz ve kol ağrıları: Özellikle masa başı işlerde çalışanların en büyük problemi bel ve omuz ağrılarıdır. Bütün gün aynı şekilde durulduğundan omurgada da büyük ağrılar oluşur. Akşam eve döndüğünüzde günün yorgunluğunu atabilmek için agridin krem yardımınıza koşacaktır. Bel ve omuz bölgesine uygulayın ve rahatlayın.

Migren ağrısı: Ne yapsak çözüm bulamadığımız ağrı kesici hapların bile fayda etmediği, gelince bizi hayattan koparan ağrıdır migren ağrıları. Bu konuda da sizin için birebir ve vazgeçilmez bir üründür agridin krem. Güçlü formülü sayesinde migren ağrılarınızı dindirecek ve sizi tekrar hayata bağlayacaktır.

Agridin Kremi İçeriği

Agridin krem içeriğinde,

  • glucosamin chondiritin,
  • arnica montana,
  • okaliptus,
  • biberiye,
  • lavanta,
  • portakal,
  • zerdeçal ve
  • kafur bulunmaktadır.

Agridin Kremi Fiyatı

Agridin krem fiyatı, 68 TL’dir.

Agridin Kremi Nasıl Kullanılır

Agridin krmei, günde 3-4 kez ağrı olan bölgeye sürülerek, ardında ovalama ile hafif masaj yapılarak uygulanır.

Agridin Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Fıtık ameliyatından sonra belim ağrıyordu ona faydası olmadı ama tutulmalara uyuşmalara faydası oldu gibi
Kullanıcı: Ürünü sürdükten 2-3 dakika sonra bir yanma oluyor, ama böyle şifa gibi tüm ağrılarınız hafifliyor hatta gidiyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim
Kullanıcı: Annem için aldığım işe yaradığını ağrılarını azalttığını söylediği krem. Uygun fiyata bulunca 2 tane aldım. Ertesi gün elime ulaştı
Kullanıcı: ben bu kremi dedem için aldım ve çok memnun kaldık diz ağrılarına çok iyi geldi hemen 2. paketi de sipariş verdik. Herkese tavsiye ediyorum ve satıcıya da ilgili oluşundan dolayı teşekkür ediyorum.
Kullanıcı: gerçekten ağrılara iyi gelen bir ürün
Kullanıcı: Diz ağrısı için almıştık memnun kaldık ağrıyı geçiriyor
Kullanıcı: kremi kullanınca ısınma oluyor hızlı bir şekilde düzenli kullanılırsa faydası olacağına inanıyorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.