Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Afrodizyak Etkili Parfüm Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

0

Baharatlı, odunsu ve şekerli kokuların karışımı ile elde edilen afrodizyak etkili parfüm kadın veya erkek cinsleri için ayrı olarak üretilmektedir. Kişinin karşı cins üzerindeki bıraktığı etkiyi arttırmak, canlandırmak ve çekici hissettirmek için kullanılabilir. Karşı cinsi etkileyen bu kokular kişinin kendisinin de öz güveninin artmasına yardımcı olmaktadır. Fakat her parfümde olduğu gibi, bu parfüm çeşitlerinin de seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Afrodizyak Etkili Parfüm Nedir?

Öncelikli olarak kişinin tenine en çok yakışacak kokuyu seçmesi, çekici etkinin artmasında rol oynayacaktır. Bunun yanında sıklıkla tercih edilen markaları seçmek de tescillenmiş deneyimlerinden ötürü kesin sonuçlar verip, karşı cinsi etkiler özelliklerini arttıracaktır.

Afrodizyak Etkili Parfüm Ne İçin Kullanılır?

Genel olarak afrodizyak etkili parfüm erkek veya kadınların birbirini etkilemesi için tercih edilen içeriklerden oluşan bir parfüm çeşididir. Amacı da kişinin kendine olan öz güvenini arttırmak ve karşı cinse çekici görünmektir. Parfümün içerisinde bulunan kokular, karşı cinste belirli duyguları aktive ederek, talep edilen çekimin yaşanması için zemin oluşturmaktadır. O nedenle çekicilik arttırmak için kullanılır denebilir. Fakat herkes üzerinde aynı etkiyi vermeyeceğinin de bilincinde olmak gerekmektedir.

Afrodizyak Etkili Parfüm İçeriğinde Neler Bulunur?

Her parfümde olduğu gibi afrodizyak içerikli parfümlerin de karışımları farklı kokulardan ve baharatlardan oluşmaktadır. O nedenle net olarak bir parfüm içeriğinde bulunan maddeler söylenemeyebilir. Fakat afrodizyak özelliği olduğu bilinen şeker, odun, çiçek ve çam kokuları bu tarz parfümlerin içerisinde daha çok tercih edilmektedir. Farklı koku kombinasyonları ile her parfüm kendine özgü bir hava yaratabilmektedir. Bu parfümlerin çiçek ve şeker kokulu olanları daha çok kadınlar için tercih edilirken çam ve odunsu kokular ise erkekler için üretilmektedir.

Afrodizyak Parfüm Nasıl Etki Eder?

Kadın ve erkekler için farklı olarak üretilen bu parfümler, karşı cinsin hormonları üzerinde yarattığı etkiler ile bilinmektedir. Kadınlar için kullanılacak olan afrodizyak parfümlerinde kadınların hormonları göz önüne alınarak içerik oluşturulmaktadır. Bu şekilde erkeğin sıktığı bu parfüm kadındaki östrojen seviyesini arttırarak karşısındaki kişiyi daha çekici görmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanında erkekler için kullanılacak olan afrodizyak parfümler de kadınlar tarafından sıkıldığında hormonlar kapsamında testesteronu arttırarak çekici bir his oluşmasını sağlamaktadır.

Afrodizyak Etkili Kokular Nelerdir?

Pek çok doğal koku bir araya geldiğinde afrodizyak etkisi yaratmaktadır. Bu şekilde bakıldığında birbiri ile etkileşime giren kokuların bu denli bir etki yarattığından söz edilebilir. Eğer kişiler afrodizyak parfüm almayı tercih ediyorlarsa içeriğinde şu kokuların bulunmasına dikkat etmelidirler;

  1. Lavanta
  2. Rezene
  3. Haşhaş tohumu
  4. Tarçın
  5. Vanilya
  6. Zencefil

Bu ve bunun gibi pek çok baharat kendi özünde afrodizyak etkileri ile bilinmektedir. Peki, en etkili afrodizyak parfüm hangisi? Bu parfümlerin kişiler üzerinde yarattığı etkilere göre değişiklik göstermektedir. O nedenle net bir cevap vermek doğru olmayacaktır.

Afrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılmalıdır?

Afrodizyak içerikli parfümler yoğun kokulu olmaları ve kalıcılıklarının fazla olması ile bilinmektedir. Bu nedenle almayı hedefleyen birisi kullanımı hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Kullanımı için çok yoğun olarak parfümün sıkılmaması önerilmektedir. Boyun bölgesine uygulanacak olan üç veya dört fıs fıs ideal kokunun ve çekimin elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Afrodizyak Etkili Parfümler Hangileridir?

Kadın ve erkek parfümleri için farklı markalar önerilebilir. Fakat genel olarak Hexodor parfüm, Dior, Eros, Tom Ford, Hugo Boss gibi markalar bu anlamda ürettikleri kaliteli afrodizyak etkili parfümleri ile bilinmektedir.

Bu yazılara da bakın:

Niş Parfüm

Kadınlara Hediye Edilebilecek Parfümler

Parfüm Trendleri 2023

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.