Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Acnecinamide Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Acnecinamide jel krem, sivilcelerin giderilmesinde etkili ve kurutmadan sivilceleri söndürerek yok eden akne ve sivilce kremidir. 

Acnecinamide Jel Krem Ne İşe Yarar? Nedir?

Acnecinamide jel krem,

  • Aşırı yağ yapımını baskılar,
  • Siyah noktaları azaltır,
  • İltihap oluşumunu engeller,
  • Sivilce lekelerini hafifletir,
  • Sivilceye bağlı kızarıklıkları azaltır,
  • Cildin doğal nem dengesini geri kazandırır,
  • Cildi yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Acnecinamide Jel Krem İçeriği

Acnecinamide jel krem içeriğinde, vitamin b3 (niacinamide), vitamin b5 (panthenol) çuha çiçeği yağı, genistein, tatlı badem yağı, allantoin, limon meyvesi yağı bulunmaktadır.

Acnecinamide Jel Krem Fiyatı

Acnecinamide jel krem indirimli güncel satış fiyatı, 48.90 TL’dir.

Acnecinamide Jel Krem Nasıl Kullanılır

Acnecinamide jel krem, sabah ve akşam temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanır. Uygulama sonrası durulanmamalıdır.

Acnecinamide Jel Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Benim cildimle çok iyi anlaşamadı maalesef. Halbuki tavsiyeler doğrultusunda almıştım. Karma bir cildim var. T bölgem yağlı. Ürünü ne zaman kullansam parlama yaptı ve ufak bir sivilce çıkarttı.
Kullanıcı: İkinci tur kullanıyorum. Çenede kistik çıkan sivilcelerime iyi geldi. Sabah akşam lokal olarak uyguluyorum. Nemlendirmesi ve dokusu çok güzel. Biraz sabırlı olmak gerekiyor ancak ve başka ürünlerle de desteklemek.

 

Kullanıcı: acnaecinamide temizleme jeliyle birlikte kullandığım kremdir. aslında sivilceler üzerine ve ya yağlı olan bölgelere kullanılmalıdır. yani arkasında öyle yazıyor. ben nemlendirici niyetine kullanıyorum. nasılsa tüm yüzüm yağlı diye. ikinci tüpü bitirmeme az kaldı. memnun muyum ? hayır . yani öyle nefret içerisinde bir ilişkimiz yok. ama daha iyi bir ürün beklerdim. en azından daha az yağlı bir ürün. neden ikinci tüpü aldım öyleyse? bakım ürünlerinden verim alabilmek için uzun zaman kullanılması gerektiğini düşünüyorum çünkü. ama bu üründen yeteri kadar ürün göremedim.

Kullanıcı: Aslında içeriğini çok beğenerek aldım ama sanki sivilce yaptı gibi tam emin değilim belki de dönemsel çıktı cildimi çok güzel aydınlattı diyebilirim ….
Kullanıcı: Sürdükten sonra ciltte emilimi uzun sürüyor(yağlı cildim var) , kırmızı sivilce izleriniyse hafifletiyor
Kullanıcı: Problemli bir cilt yapım olduğu için cildimi acnecinamide temizleyici jel ile iyice yikadiktan sonra bu ürünü sürüyorum.
Kullanıcı: Cildimdeki aknelerde azalma ve cildimin daha nemli olduğunu fark ettim. Gerçekten c güzel bir ürün
Kullanıcı: Sivilce ile ilgili kullandığım ürünler arasında en etkilisi olduğunu söyleyebilirim.Özellikle akne üzerine lokal olarak sürüldüğü zaman etikisini çok daha iyi görebiliyorsunuz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.