Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Achromin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Achromin krem, lekeli ciltlerin bakımı için özel olarak hazırlanmış kozmetik bakım kremidir.

Achromin Krem Ne İşe Yarar

 • UV Filter faktörü ile güneş lekelerine karşı cildinizi koruma görevini alır.
 • Ciltte oluşacak olan Yeni leke oluşumunun önüne geçer.
 • Cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır.
 • Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur.
 • Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye destek olur.
 • Yüz ve vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur.
 • Ayrıca hücre yenileme özelliği vardır.
 • Vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan kararmaları kısa sürede yok ediyor.

achromin krem, achromin krem fiyatı, achromin krem kullananlar, achromin krem ekşi, achromin krem faydaları, achromin krem eczane fiyatı, achromin krem yorum, achromin krem trendyol, achromin krem genital bölge, achromin krem son kullanma tarihi nerede yazar, achromin krem kullananların yorumları, achromin krem kullanıcı yorumları, achromin krem nasıl kullanılır, achromin krem içeriği, achromin krem kullanım şekli,

Achromın Leke Kremi Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Achromin leke kremi cildinizde oluşan güneş lekeleri, sivilce veya güneşin zararlı ışınlarından oluşan leke ve kararmalar olan tüm bölgelerde kullanılabilir.

 • Yüz ve boyun
 • Kollar, koltuk altı ve bacaklar
 • Sırt, göğüs ve karın bölgesi
 • Genital bölge ve kalça

Achromin Krem İçeriği

Achromin Leke Kremi İçerdiği pigmentasyon azaltıcı etken maddeler ve E, B3 vitaminleri sayesinde kahverengi ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur. Cilt tonundaki düzensizlikleri düzenlemeye yardımcı olur.

Achromin Krem Fiyatı

Achromin leke kremi oldukça uygun olup 35 – 40 TL’ye temin edebilirsiniz.

Achromin Krem Koltuk Altı Kararması İçin Kullanılır Mı?

Achromin leke kremi uygulandığı bölgede ciltte derinlemesine nüfus ettiğinden hücreleri yenileyip ölü derilerin atılmasını sağladığı için koltuk altı kararmalarında da oldukça faydalı olacaktır. Achromin leke kremini koltuk altınıza masaj yaparak uygulamalısınız bu kremi koltuk altınıza haftada 4defa kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullanıldığında koltuk altı karamalarınızın zamanla azaldığını fark edeceksiniz.

Genital Bölge Kararması İçin Achromin Leke Kreminin Bir Faydası Var mı?

Achromin leke kremi genital bölge kararmalarının giderilmesinde oldukça faydalı olan bir kremdir, düzenli olarak kullanıldığı takdirde. Duştan önce genital bölgeye uygulanabilir.

Achromin Krem Nasıl Kullanılır

Achromin leke kremini sabah uyandığınızda ve gece yatmadan günde 2 defa olmak kaydıyla kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınız da zamanla yüzünüzdeki gözeneklerin açıldığını, sivilcelerin yok olduğunu ve sivilce oluşumunu engellediğini fark edeceksiniz. Achromin leke kreminin daha etkili olması için temiz bir cilde (makyaj ve kirden arınmış) uygulamalısınız.

Cilde eşit miktarda dağıtılıp oval hareketlerle, yer çekimine karşı ve masaj yaparak uygulanır ise etkisinde artış meydana geleceğini bilmelisiniz.

Achromin Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Benim gibi şuan yüzündeki lekelerden kurtulmak için krem arayanlar . Size önerim olacak. Ben bu kremi iyice araştırıp almıştım. Bütün sitelerdeki yorumları okudum. %80 iyi yöndeydi bende aldım kullandım . Cuma günü kullanmaya başladım. Aslında ilk kullanımda bile faydası var gerçekten geçiriyor. Lakın Pazar günü aniden yüzümde lekeler oluştu sanki sivilce çıkmışta hani kuruduğunda iğrenç bir görüntü olur ya evet işte tam öyle ve şuan yüzüm iğrenç durumda bugün doktora gittim. Ve bir suru ilaç iğne verdi. Sonuçta hayalimde yüze kavuşmama az kalmışken yüzümü mahvettim. Bu yüzden bu urunu kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka yüzünüzün küçük bir bölümüne sabah ve aksam en 3 gün uygulayın ve sonuca göre kullanmanızı tavsiye ediyorum . Benimki sadece dostça bor tavsiyedir.

Kullanıcı Yorumu: Doğum yaptıktan sonra lekelerim ne yaptıysam kullandıysam geçmedi bu kremi araştırdım  doğum lekeler tamamen geçti.

Kullanıcı Yorumu: ürünü yorumlara bakıp aldım çok ciddi cilt lekelerim vardı bir aylık kullanımla ciddi oranda azaldı artık bb krem sürmeden sokağa çıkabiliyorum

Kullanıcı Yorumu: 1 aydır kullanıyorum ve tekrar alacağım güneşte kararmıştım hem beyazlattı hem çillerimin rengi açıldı. tavsiye ederim

Kullanıcı Yorumu: Ürünün kokusu yapısı çok güzel nemlendirmesi iyi fakat leke konusunda daha yeni kullanmaya başladım kullanıp gözlemleyeceğim

Kullanıcı Yorumu: Öncelikle bende kremi yorumları okuyarak aldım ve faydasını gördükten sonra yazmaya karar verdim, yüzümde sivilce izleri kalmıştı, bir ay oldu kullanalı ve yavaş yavaş sivilce lekelerimin gittiğini görmekteyim.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.