Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

7 Days Detox Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları

0

7 days detox ürünü taze meyve ve sebze detoksuna benzerlik sağlayan ve kutu içinde 14 şasetten oluşan bir takviye edici gıdadır.

7 Days Detox Nedir Nasıl Kullanılır gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda 7 days detox hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Günümüzde bazı insanlar ödem ve şişkinliği azaltmak, metabolizmasının düzgün çalışmaması, toksin atamamak ile büyük problemler yaşamaktadır. Bu kişiler bu nedenle sürekli açlık hissi duyacak ve sürekli yemek yemek isteyecek dolayısıyla bu durumda kilo almasına neden olacaktır. Bu sebepten dolayı ödem ve şişkinlik sorunu yaşayanlar sürekli olarak takviye edici ürün arayışında bulunuyorlar. 7 days detox insanların bu ihtiyacını gidermek adına üretilmiştir.

7 Days Detox İşe Yarar mı?

7 days detox’u sabah kullandığınızda,

  • Ödem ve şişkinlikleri azaltmaya,
  • Toksinleri atmaya,
  • Metabolizmayı hızlandırmaya destek olur.

7 days detox’u akşam kullandığınızda,

  • Tokluk yaratarak akşam yemeklerinin daha az yenmesine,
  • Yemeklerden alınan şeker ve yağın parçalanmasına,
  • Uykuda metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

 

7 Days Detoxun İçeriği

7 Days detox kutu içerisinde 14 şasetten oluşmaktadır. 7 days detox içeriğinde misket limonu, spirulina, yeşil yapraklar ve CLA bulunmaktadır.

7 Days Detoxun Fiyatı

7 days detox fiyatı 49 TL’dir.

7 Days Detox Nasıl Kullanılır

7 Days detox, kullanımı günde 2 defa yapılabilir.

  • Sabah aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce bir bardak sıcak suya ve ılık suya karıştırarak tüketebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak sonradan buzda atabilirsiniz.
  • Akşam aç karnına yemekten yarım saat önce bir kase yoğurda katarak karıştırın ve tüketiniz.

7 Days Detox Kullanıcı Yorumları

Ayça: Detoks yapıyor mudur kesin bir şey söylemem ama içinizi derinlemesine temizliyor garantisi verebilirim. tüm gün evde olacağınız bir gün için wc den çıkamayacaksınız.
Su: tadı çok iğrenç olduğu için içemicem göremicem maalesef
Derya: Tadı iğrenc kesinlikle içemezsiniz kendi sitesinde tadı şahane falan yazılmış kesinlikle bunu kullananalar yazmamıştır. iki yudum aldım gün boyu midem bulandı zaten üçüncüyü asla içemezsiniz ..çöpe attığım bir ürün diyebilirim ne yeşil limon tadı var ne de yeşil cay bildiğin yeşil kına ..almayın paranıza yazık.
Seda: Çok etkili tadı berbat lakin hemen ishal ve ödem gidiveriyor.
Hülya: detox konusunda ise yarıyor gibi ama tadı çok kötü ve toz olarak kaldı. karışım haline gelmedi nedense… 1 haftalık olduğu için tamamlamayı planlıyorum ama tekrar almam.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.